Kitajska restavracija

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

7. sep 2011 10:41

Paulina d, 

midva z možem sva bila slabo leto nazaj v Domžalah, poooooraz, ni čudo, da se ljudem zagabi kitajska, da o higijeni ne govorim. In se v Domžale ne vrnem več. Toplo ti priporočam obisk kitajske r. v Kamniku oz. Mostah pri Komendi. Zagotovo boš zadovoljna. 

 

 

Lp 

http://www.mojalbum.com/jagikroki/torte

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

7. sep 2011 11:04

Hodim le  v eno kitajsko restavracijo v vsej državi in to zato, ker tja hodimo že ohoho let in nismo bili nikoli razočarani. Hrana je izjmeno okusna in kvalitetna, higiena (vsaj tista,ki jo vidimo, ker kaj delajo kuharji tam zadaj pač ne moreš vedeti) na nivoju osebje , večinoma kitajski kitajci zelo prijazno in fajn. Z lastniki pa se itak že tako poznamo, da se kdaj obiščemo tudi kar tako, ne da bi prišli jest ali pa pridejo oni k nam na kakšen piknik.

Sem sicer probal še v eni dveh , treh ampak sem bil vedno zelo razočaran tako da se teh avantur be grem več.

hedonist

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

7. sep 2011 11:23

 In kje je ta kitajska restavracija, če nam izdaš skrivnost?

 

JJ

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

7. sep 2011 12:35

JJ poglej na ZS, ne bi rad delal reklame tule na forumu.

hedonist

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

7. sep 2011 12:53

Zakaj le na ZS, saj obstaja prav za ocene restavracij posebna rubrika.

Če je ta tvoja kitaja res tako fajn, jo, če je že nočeš omenjati na tem forumu, opiši tam, da jo bo lahko še kdo drug obiskal in užival v njenih dobrotah.

Če pa ne maraš, da se sprofanira in bi rad, da ostane dostopna samo insajderjem, potem mi je sicer precej jasno čemu, ne pa tudi komu je sploh namenjen tvoj post.

 

nola

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

7. sep 2011 15:51

Cenjena Nola, moj post ni bil namenjen temu, da bi tule delal brezplačno reklamo kitajčkom, ki je v bistvu niti ne rabijo ampak bi s tem kršil osnovno etiko na tem forumu . Niti ni zadaj nikakršno insajderstvo ali kakšna druga teorija zarote. Kar sem napisal je bilo namenjeno zgolj temu, da niso vse kitajske restvracije tako zanič, kot so prepričani nekateri. Si pa me pa povsem pravilno usmerila na Oceno lokala in obljubim, takoj naslednič ko se bom tam prehranjeval bom to tudi obelodanil pred vsem kulinaričnim občestvom. Ker pisanje za nazaj mi ni nek gušt . To je to.

hedonist

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

7. sep 2011 17:28

Hedonist, komaj čakam, tudi jaz bi rada poskusila "tvojo" kitajsko.

Dobrojedka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

7. sep 2011 17:39

hedonist, zdaj pa res pretiravaš, no. Napiši tukaj, kje je to, no. Saj, konec koncev, napišemo marsikaj, kar ni reklamni oglas, kajneda? Če ne boš napisal, gre za navadno sprenevedanje, oprosti.

rimljanka

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

7. sep 2011 18:32

OK , spoštovana Rimljanka, ampak na tvojo odgovornost. Res je, nekateri tule pišejo vsevprek in delajo reklamo za to in ono , sam se tega izogibam in to nisem počel do sedaj. Ampak , če vztrajate naj bo: moja favorit kitajska oštarija je Cesarsko mesto na Litijski cesti v Ljubljani. Ni je težko najti, je na desni strani iz smeri Lj proti Polju malo od Štepanjca naprej. Obiščite, poskusite , ocenite.

hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

7. sep 2011 18:48

Kako, na mojo, pod tvojim postom jasno piše, da je vse napisano odgoronost piscev besedil. Saj smo odrasli, kajenda? Kar se mene tiče, brez dvoma sprejemam odgovornost za vse, kar napišem tukaj.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti