Film "vonj po ženski" - kakšen je konec?

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

1. sep 2011 20:28

Vendelina, ni  problema, natančno bom pogledala, kaj pravi bonton o tem, kako se obnašati v primeru, če te nobeden nič ne vpraša oziroma kako odgovoriti, če ne poznam odgovora na postavljeno vprašanje...



zoja2

Sporočilo je spremenil(a) zoja2 dne 01. 2011 20:29

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

1. sep 2011 22:14

Meni je pa najbolj hecno, ko o bontonu besediči kdo, ki ga najmanj upošteva.

Pa kaj hudiča delate tako znanost iz preprostega vprašanja "A mi lahko prosim kdo pove, kako se film konča?" ???

Če ga je kdo gledal in razume, da lahko kdo malo pred koncem zaspi, še vedno ga pa zanima zaključek, naj odgovori. Pika. Če ga kdo ni gledal ali ne razume, da lahko človek zaspi pred televizorjem, zaključek filma ga pa še zmeraj zanima, naj molči in preskoči temo. Pika.

Nikjer ne piše, da se je potrebno nujno oglasit. Celo za posebno samozadostne, vase zagledane in itak nadpovrprečno razgledane in inteligentne osebke to ni posebej predpisano. Ali sem kaj spregledala v pravilih sodelovanja na forumu?

Za božjo voljo, delat psihoanalizo človeka in tako znanost iz preprostega dejstva, da je dekle zaspalo pred televizorjem, konec filma jo pa še vedno zanima in je o tem povprašala, je pa tudi too much!

Issi

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

1. sep 2011 22:44

Bravo, Issi... jaz bi dodala samo še to, da je, če že govorimo o bontonu, itak nevljudno dajati nasvete ljudem, ki te zanje niso prosili. Tako je vsaj v realnem življenju, ne vem, zakaj bi bilo v virtualnem drugače. V bistvu vseh teh nasvetov niti berem več ne, ker so postali že dolgočasni, pa nadležni tudi.

 

Tudi preveč dobrega škodi, mar ne ;)

nike

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

2. sep 2011 6:37

Issi, nike 

LP, V.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

2. sep 2011 8:22

In kje ve vidite čar forumov potemtakem? Najbolje da se potem zgenerira bazo odgovorov, postavi neko Kuharico Vido tam zraven banerjev in bomo vsi prejeli natančno take oogovore, ki smo jih želeli slišati, kljub vsem butastim vprašanje, ki se postavljajo tu gor.

O koncih filma tako ali tako ne gre razpravljati, kot tudi ne o samem poteku vsebine. Avtorica pa naj uporabi vsaj toliko bontona, da nagovori vsaj vse člane, ne pa samo ženskega spola, potem lahko razpravljamo o bontonu.

Dandanes si poiskati film, konec ali kak izsek, pa res ne bi smel biti problem nobenemu uporabniku tu gor, ki zna uporabljat portal Kulinarika.net.

Commis débarrasseur

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

2. sep 2011 8:30

Zzak1977, čar forumov seveda je v debatah, ne gre se za to. Gre se za to, da je teh nasvetov in psihoanaliz za vsako malenkost postalo PREVEČ. Samo za to. In da niso več niti okusni/e niti zanimivi/e (nasveti in psihoanalize, namreč).

nike

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

2. sep 2011 8:38

Zzak, zakaj ti je pa potem šel multi na živce? Saj je vendar zelo pridno skrbel za čar forumov.

LP, V.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. sep 2011 8:41

Jaz pa tako pogrešam tipko 'Všeč mi je', ki bi jo tukaj prilepila nekaterim odgovorom ...

Atina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. sep 2011 10:34

Vendy, saj veš, jaz sem v taki malo bolj prašni službi, pa imam za vsak slučaj zdajle tri metle pripravljene in bom z veseljem letala naokoli za perjem. Tako da kar... če bo pa še kaka kura vmes, noben problem, pometem še z njo

Kdo je zdaj tu otočji, tako in tako sam ve. Ne vem, meni je ves ta cirkus čisto všeč, saj če mi ne bi bil, ne bi že skoraj 10 let tu gor visela.

 

Je pa tudi res, da sama ne bi spraševala, kako se film konča, bi si ga nekje sposodila in si konec pogledala sama. Nekako mi ne paše v kontekst, da bi gledala cel film, konca pa ne. Se tudi meni zgodi, da kdaj kje mrknem (tudi v kinu sem že), pa si potem raje celo zadevo še enkrat ogledam.

Loni Makaroni

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. sep 2011 11:08

Ja, kaj vse življenje prinese: nikoli si ne bi mislil, da se s kolegom zzakom strinjam do zadnje pike in vejice, kot v njegovem zgornjem postu.

Pa, drugač, kam bi prišli, če bi vam jaz zastavil vprašanje, kako se nek film konča. Skor se ne spomnem, kdaj sem nazadnje videl kak cel film.

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti