Pa kaj je s temi vijoličnimi?

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

29. avg 2011 14:50

 ZAČETNICA, sam kakšenga žleht dedca okol zabrišemo ...pa včasih kakšna po štengah pade.

Ognjič

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. avg 2011 14:58

Upam, da ji Primož ne pomaga pri padcu, ker ded ma neki švunk v rokah.

Začetnica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

29. avg 2011 15:03

Kozmusu pa res iskreno prvoščim to medaljo. Sicer je pa že Jani Klemenčič enkrat rekel: Kdor zna, pač zna.

In pravi šampioni se tudi po pavzi uspešno vrnejo.

Mamamia

mamamia

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

29. avg 2011 15:09

Primož je ko božji volek do svoje soproge, nedavno tega sta en video posnela skupaj:

www.lokalno.si%2F2011%2F08%2F23%2F" target="_blank">http://www.google.si/url?sa=t&source=web&c

Zdej pa (če se bo dalo zdržat) bom dala mir s hvaljenjem naših krajev in smetenjem po temi 

Ognjič

neznan uporabnik

29. avg 2011 16:49

@Vendy - jaz sem Mariborčan. Tako mam vsaj v dokumentih napisano. Sem pa delal in živel 8 let v Ljubljani, in si drznil povedat, da je meni Ljubljana lepo mesto. Ker mi je. In sem dobor tresk po buči.

In jaz to še vedno vztrajno trdim. Ne trdim pa, da je Maribor grd. In ko se peljem z vlakom pa poslušam perse obeh spolov kako je Ljubljana grozna in bla bla me ma da bi mel macolo.

Izjavljat, da je Maribor najlepše mesto v vsesolju, Slovenija pa najlepša država na svetu. Na ja...

 

To shvati kot primitivizem najhujše sorte. Jaz ga tako in se mam čist okej. Dobro, tud jaz sem od Ljubljančanov slišal kaj tako butastega, da se škoda vsajat.

 

Nasplošno pa je meni Ljubljana lepa, ljudje prijetni. In rad grem v Ljubljano. Prav tako poznam veliko  Ljubljančnaov, ki  menijo podobno o Mariboru. Saj veš, da se vaške perse znajo vsajat v vse.

 

Samo to so samo vaške perse. Nič drugega. Kdo le bi si kvaril raspoloženje z eno vaško perso. Brezveze.

 

Ti kr pridi mirno v Mb. Ti noben ne bo nič naredo.

 

Jakob

multivitamin

neznan uporabnik

29. avg 2011 17:06

Ajej, sem pozabo. Jaz sem roza z usnjenimi gatami. V Mariboru. Nora kombinacija. Vijolčkom se pa tud velikokrat na roza pelje. Saj veš, modni trendi pa to

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

29. avg 2011 17:43

Si lahko zamišlate sledeče v Ljubljani ali Mariboru??? Bo treba v Mexico City, da kaki persi ne bi motlo spanja

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=dLV45erwETQ

 

Multi

multivitamin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. avg 2011 18:12

PSB so bili pred dvema letoma v ZG, od tovrstnih kalibrov so bili v LJ Depeche Mode. Ampak to je bilo v predstožiškem obdobju.

 

Vendelina jr.

neznan uporabnik

29. avg 2011 18:16

 

 

Multi

multivitamin

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

29. avg 2011 21:49

Ta tema mi je všeč.. in to zelo! 

Sama mislim, da malček lokalpatriotizma ne škodi, do neke mere, kar je pa preveč pa je preveč!

Sama sem ponosna ljubljančanka, obožujem Olimpijo na vseh koncih. Kar se je včeraj dogajalo na štadionu, ni ok. Vendar se to dogaja vedno na tekmi z Mariborom. Tokrat so dragonsi bli kar ok, viole pa kot viole... Kaj naj rečem hvala? Ja pa ja de.. In ja se strinjam gospod (oz. niti ne vem kaj naj rečem, ker gospodsko se niti slučajno ne obnaša!) Zahovič bi moral paziti pri besedah, sploh pri napihovanju. Se mi zdi pa, da bolj kot za klub, dela zase, da je on v pozornosti, ker je on oh in sploh (vidi se v intervjujih, posebej v enemu v Ekipi, ko Ačimoviča zaničuje). Pri tem ga pa niti slučajno ne briga za besede. In ja vsi mediji so kar naenkrat ljubljanski mediji, ki gledajo samo na ljubljano, ampak maribor je pa zakon a ne?

 

No malo sem skrenila s poti. Pa nič za to. Hočem povedat tudi to, da sama v MB ne upam na tekmo. Ker z organiziranim prevozom ne grem, s svojim avtom pa tudi ne reskiram. Žal, ker bi enkrat zeeeelo rada šla na gostovanje v Mb. Grem kamorkoli samo tja pa res ne. Ja me je strah, sama bi se že znašla nekako, samo moj avto pa verjetno ne (glede na slabe izkušnje drugih, niti ne bom reskirala). Mislim pa da mariborčanu, koprčanu, novomeščanu itd.. ne bodo poškodovali avta v Lj.

 

Še enkrat poudarjam, malček lokalpatriotizma ne škodi, seveda vse do neke mere. Malo je zabavno! :)

_tmickena_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti