Dekoracija za torto

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

24. apr 2014 11:25

Obračam se na vas glede tortnih okraskov in sicer rabim BOBNE IN KOLO

V mislih sem imela tako da postavim na torto ker rabim za rojstnodnevno torto za okroglo obletnico za moškega,zelo rad igra bobne in kolesari in bi bila to nekakšna fora.

Lahko je kot igrača vendar v majhni velikosti ali narejena s kakšne mase.

Prosim za kakršnokoli informacijo,in se vam že vnaprej zahvaljujem 

  lp

-pika

2.2.  

član od: 3.1.2008

sporočila: 37

16. apr 2017 11:05

vprašanje imam....se ne znajdem me že ni bilo lep čas tukaj.

imam problem torta bi bila obmazana z smetano vendar dekoracija iz tičine se bo verjetno stopila če bo bila na njej  minimalno 1  dan. ali je kakšna fora mogoče z kakšnim trdilcem to posprejat ali dodat zraven....če je kje se ga da kupit.

in še eno vprašanje; kje se da naročit preko spleta ker nimam namena it v bosno rožice-dekoracijo za torte...vem da je bila ena članica v tem ...pa jo ne najdem

2.2.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. apr 2017 16:17

Rožic in drugih dekrocij za torte imaš polno tudi po večjih supermarketih ali pa v kateri od specializiranih trgovin za slaščičarstvo (Pekarna Vrhnika v Črnučah ali v Mariboru na vogalu Trubarjeve in Gosposvetske, imaš pa tudi internetne strani za prodajo preko spleta).

Kolikor vem ticina in sladka smetana nikakor ne gresta skupah, ni ga trdilca, ki bi preprečil mehčanje. Mislim, da gresta skupaj le maslena krema in tičina. Ampak o tem ti bodo bolj podrobno mojstrice povedale, jaz vem le nekaj osnovnih pravil. 

 

mamamia

2.2.  

član od: 3.1.2008

sporočila: 37

16. apr 2017 19:01

vem za vse te trgovine po slo. vem pa iz izkušenj te iz bosne vendar nevem kako do njih pridet. iščem izrecno kale.

2.2.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. apr 2017 20:04

2.2. je napisal/a:

vem za vse te trgovine po slo. vem pa iz izkušenj te iz bosne vendar nevem kako do njih pridet. iščem izrecno kale.

2.2.

 Vprašaj pitončico ali stano r. na zasebno pošto. 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti