Kako pripraviti vietnamskega pujska

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

26. avg 2011 14:12

Very interesting. Sem šel brat temo o mačjem karpaču. In očigledno, ni zaklenjena. Ker ene teme se zelo hitro zaklenejo pr velik manših sporih. Ta je pa veselo odprta. In niti en moderator,adminitrator in tako naprej se ni že 4 leta potrudil da bi auachivaua al whatever že, bil nokiran in izbrisan s foruma. Še vedno je profil odprt. In topic tud.

 

Je pa na internetu zelo veliko uradno legalnih strani o tičih, mucah, šitu,prelivih za oboje. Eni celo prirejajo večerje na te teme. Saj veste, eni sprašujejo o tematskih španskih pa to. Eni pa prirejajo z drekom. Se povabijo gostje, dress code je black tie in pol se postreže s človeškimi iztrebki in za desert dobiš bruhanje (v bowli nardijo). Lahko googlate pa si ogledate, kje je naslednja večerja. Do 15.9 so v Evropi vsaj 45. Se prijavite. Ponavadi se prej ne smete umivat in se pol preliv izstisne.

 

Pa komu paše in si želi in ni vedel naj pogugla. To pa res ni danes problem. Pa še blizu je. Večinoma so take zabave v Nemčiji, Londonu in v Madridu. Tud na Dunaju, da se ne peljete daleč.

 

To,da se pa mačje meso 7-do 8 tednom, fajn mehko in uležano dobi v slovenskih mesnicah je pa meni tud novo. Bom vprašal naslednjič

Aja, saj po netu maš tud ogromno takih, ki pridejo h tebi, ti plačajo masne pare. Ti jih pa zakolješ pa si nardiš ozimnico. Svašta

 

 

Multivitamin

multivitamin

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. avg 2011 14:32

Multek, ne razumem. Tema JE zaklenjena.

cervus

neznan uporabnik

26. avg 2011 14:36

Sorry, nisem videl. Sem pa celo prebral. V glavnem kdo hoče, naj se pogugla na specializirane strani za take zadeve. Maš kaj brat eno leto in kombinirat okuse. To je bil smisel, ki sem hotel povedat. Malo pa človek z domišljijo tudi sam lahko experimentira. Ne rabimo mi vedno za vsak delikatesni recept beyond ordinary svetovat

 

 

Multivitamin

multivitamin

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

26. avg 2011 21:36

multivitamin je napisal/a:

Very interesting. Sem šel brat temo o mačjem karpaču. In očigledno, ni zaklenjena. Ker ene teme se zelo hitro zaklenejo pr velik manših sporih. Ta je pa veselo odprta. In niti en moderator,adminitrator in tako naprej se ni že 4 leta potrudil da bi auachivaua al whatever že, bil nokiran in izbrisan s foruma. Še vedno je profil odprt. In topic tud.

multivitamin

Multi, kako neskončno lahko je obtožiti, kajne? Čisto v maniri naših rumenih medijev. Saj ni, da bi se človek trudil s preverjanjem, kajne?



neznan uporabnik

26. avg 2011 21:51

Lubi moderator2, sem se opravičil,da sem spregledal,da je tema zaklenjena. Tega niste brali? Al mislite, da sem žuta štampa???? Vi si mislite kar vam paše.

Če ste pa tukaj dejavni, še pod kakim drugim imenom se pa lepo izvolte podpisat. Kot uradna oseba, ki to stran moderira. Al ste vi tud žuta štampa, pa po sistemu baba rekla, baba kazala???

 

Jaz si ne bi drznil moderirat, brez, da bi dal podpis.

Če se pa vsak lahko samo podpiše z xx, tud jaz lahko odprem xx profilov pa zezam, če mi je.

 

In, če ste brali kar sem napisal Elaphus, ste prebrali, da sem se opravičil, ker sem zaklep spregledal.

 

Lahko tud v nemščini in anleščini vse podrobno napišem.

 

 

Sicer pa me veseli, da ste se oglasili. Samo mene več strašit ne morete. Sem izkusil kako je bit isključen,ker nekomu ni nekaj pasalo. Se pa ne bojim ponovnega izklopa, kot sem vam jasno dal do znanja, da sem ene zadeve prerasel. Grožnje nasploh. Sem se pa toliko zaščitil, da bom prišel do koga za pir in čvek, tud, če me zaklenete.

 

In za vas kot uradnega moderatorja jaz nisem Multi. Sem multivitamin in na vi. Sem se uradno prijavil kot multivitamin in uradno se kličem multivitamin. Sam pa zbiram komu bom dovolil Multi in tikanje.

 

Zaj pa je zadeva v vaših rokah in moč imate tud.

 

Multivitamin

 

 

multivitamin

neznan uporabnik

26. avg 2011 23:03

Joj, res se počutim prizadetega. Kar si nek moderator mene dovoli označevat. Eni si pa res jemljejo pravico pod krinko pisat. Ajme meni, sem res raskurjen. Pa kaj az ne bom prenašal. Ma,si nekdo, ki se ne upa drugače podpisat dovoli tle meni solit pamet. Ma šljam od šljama. Ma groza. Pa si dovoli tu korigirat. To je pa že res prekoračlo vsako mero dobrega okusa. NNajrej me tika, mi govori Multi, ko da sva na peskovniku, pol mi 3 zs pošle, da bom izključen, ker si preveč dovolim in sedaj mi danes tu napiše v ti tonu, da sem žuta štampa.

Pa konec koncev sem marsikaj dal skoz, da bi mene en mod2 tu označeval za žuto štampo. Gamad.

 

Podn od podna. Tega odnosa od nekega pa še jaz ne bom dovolil. Ma, go to hell.

Zahtevam javno opravičilo s polnim imenom in priimkon. Pol se bom patudi jaz s polnim imenom podpisal. Ne bo meni nekdo govoril o morali, dokler se nima jajc podpisat.

 

Basta.

 

Multivitamin

multivitamin

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

26. avg 2011 23:21

Multi, zopet te je zaneslo mimo vseh razumnih meja.

rrr

neznan uporabnik

26. avg 2011 23:24

Ga pač mam. Pa kaj si mi fauš? Ja se nikol nisem vtikal v minutažo kogakoli tle gor. Očitno te blazno motim pr tvojem občasnem javljanju.

 

Kaj, če bi jaz komentiral, kaj ti ob 23.20 tle gor počneš? Je možek v službi al ti al kak?

 

Kak se počutiš sedaj?

 

Liebe Berny, darling? Je fajn občutek.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

26. avg 2011 23:28

Pa zakaj mislite,da samo mene zanaša. A drugi vsi ravno hodite???

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

26. avg 2011 23:31

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti