Kje se kupi borovničeva medica ???

Fria

sporočila: 3

tema odprta - 23. avg 2011 19:07 | ogledi: 8.586 | odgovori: 3

Pozdravljeni,

to je moj prvi post!

Zanima me, kje se kupi borovničeva medica ??? Se pravi, borovničevec, ki je skadkan/zmešan z medico?

Ful je dobra pijača, ful slajša kot borovničke same ... prvič in edinkrat sem jo kupila na božičnem sejmu ob Ljubljanici ... na flaški (ki je že zdavnaj šla v predelavo) je bila etiketa, na škatlici (ki sem jo obdržala) pa je bila nalepka s slikco panjske končnice in nobenih podatkov o firmi! :(

Ful čudno, da se ne oglašujejo tudi na škatlicah ... na štantu so poleg borovničeve medice prodajali tudi navadno medico pa sveče in to ... a mogoče kdo ve, kje se to kupi pred naslednjim božičnim sejmom? ;)

Hvala za odgovore!

Fria

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

23. avg 2011 19:45

Mogoče na naslovu spodnjega linka. Če jim je pa starih zalog zmanjkalo, pa na letošnjem predbožičnem sejmu.

Saj bo kmalu, glede na to, kako čas hitro beži.

http://www.zganje.com/ponuda2_slo.html

 

 

zeta

Fria

sporočila: 3

11. sep 2011 12:48

Hvala vsem za linke,

 

sem jih že ''prodala naprej'' xD

 

seveda sem sama googlala, a na žalost nisem našla.

 

Zdaj je božični sejem res že blizu, a je vseeno fino vedet, kje se da to dobiti med letom! :)

 

 

Fria

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti