Piščanček za kosilo brez čebule

resita  

član od: 26.4.2011

sporočila: 47

22. avg 2011 7:31

dobro jutro!! Ja hvala vama, nardila sem tako da sem namatala notr zelenjavo, bla je že tok kuhana da je blo isto kokr da jo spasiram!!! Sem bol začetnica v kuhanju, pa sm zmeraj delala na čebulci,zato sem potrebovala le malo vaših nasvetov kako naj naredim še na druge načine,..rašala sem mami, pa sodelovke pa vas in vsak mi je povedal svoje ideje,..in to je point tega foruma, ane

Hvala, pa lep dan!

resita

neznan uporabnik

22. avg 2011 10:53

Super. Vidiš, da ti je ratalo. Zaj pa naslednjič eksperinentiraj z ostalim. Osnovo pa itak sedaj obvladaš. Ta je enostavna. Bilo kero meso spečeš, odstaviš in v soku in maščobi, ki ju je spustilo delaš naprej. Veliko dobrih kosil še.

 

Multivitamin

multivitamin

resita  

član od: 26.4.2011

sporočila: 47

22. avg 2011 11:10

Hvala, super ste!!!

resita

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

22. avg 2011 19:05

Ne da se mi brati čisto vseh odgovorov, zato se opravičujem, če je bilo že napisano - zelo preprosta in hitra omakica za k mesu nastane tudi, če v olje, na katerem prej popečeš meso, dodaš nekaj žlic kisle smetane.

Dobrojedka

neznan uporabnik

22. avg 2011 19:11

Ker si površna in se ti ne ljubi prebat 2 strani , si fulala prvi post. Na prvi strani. Če se ti že ne ljubi vsega brat. Tam eksplicite piše,da brez kisle smetane.

Saj prvi post prebereš al ne? Al samo zadnjega in nekaj pač napišeš

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti