Učbeniki, delovni zvezki in ostalo za srednje šole/gimnazije

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

18. sep 2011 13:48

Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj napisala.

 

PODARIM  UČBENIKE (poštnino plača prejemnik):

 

NARAVOSLOVJE 6 - Rajko Ipavec, Klavdija Sotlar, Samo Jamšek, Mojca Fir - Tehniška založba Slovenije

STIČIŠČE 6 - Milena strnad, Milena Štuklek - Debora d.o.o.

STIČIŠČE 6 - rešitve nalog

GOSPODINJSTVO 6 - Stojan Kostanjevec - Rokus Klett

RAZISKUJEM ZEMLJO 6 - Helena Verdev - Rokus Klett

SVET IZ BESED - BERILO 6 - M. Blažič, N. Cigut, J. Kenda, D. Meglič, M. Seliškar, P. Svetina - Rokus Klett

PRVI KORAKI V PRETEKLOST (KORAKI V ČASU) 6 - Marjan Rode, Elissa Tawitian - DZS

GLASBA DANES IN NEKOČ 6 + delovni zvezek - Albinca Pesek - Rokus Klett

TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA 6 - S. Fošnarič, Z. Puncer, D. Slukan, J. Virtič - Izotech založba

 

 

 

 

stana

zigalee  

član od: 25.9.2011

sporočila: 2

25. sep 2011 21:06

zdravo. iščem knjigo laboratorijske vaje-navodila za učitelje, če ima mogoče kdo za prodat?

LP, pišite na zigalee@gmail.com

zigalee

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. sep 2011 21:51

Hehehe, spet moja žlehtnoba udarja na plano! Če misliš laboratorijske vaje za kemijo kot maturitetni predmet v gimnaziji, ne potrebuješ navodil za učitelje oz. profesorje, če nisi profesor. Oni jih pa, po mojem skromnem mnenju, dobijo po drugi poti in ne preko kulinarike.

Če se pri vajah posluša in sproti dela, se da vse zgledno narediti - brez navodil za učitelje - ker je to v navodilu jasno povedano - so za učitelje in ne za dijake.   

lp

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

26. sep 2011 6:14

elaphus,  

rimljanka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. sep 2011 12:16

Hja, rimljanka, verjetno se večina ne bo strinjala z nama !

lp

cervus

zigalee  

član od: 25.9.2011

sporočila: 2

3. okt 2011 19:29

ja vem, ampak sem vidu da so nekateri to že prodajal tuki gor tko da me samo zanima če še ima kdo za prodat...

 

LP

zigalee

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. okt 2011 7:39

elaphus je napisal/a:

Hja, rimljanka, verjetno se večina ne bo strinjala z nama !

lp



cervus

 

Seveda ne, jaz se sploh ne strinjam. Navodila za učitelje dijaki pač morajo imeti, v bistvu bi bilo to lahko dano pod obvezno literaturo. Pa še vsakemu svoj izvod redovalnice za zraven.

Atina

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. okt 2011 11:40

Atina, tistile   pri tebi je premalo - vsaj še pet  in deset  bi rabila!!!!!

lp

cervus

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

4. okt 2011 11:46

Ampak ne razumem, kaj bi bilo tako groznega, če bi ta misteriozna navodila dobil v roke Zigalee da je potrebno toilko besed okrog tega ? Če si jih želi naj jih pač ima in če vpraša tukaj če jih ima kdo za prodat tudi nič hudega saj beremo na tem mestu mnogo več bolj abotnih stvari pa nikome ništa.

hedonist

neznan uporabnik

4. okt 2011 12:11

Ker so posvečena samo za nekatere. Tako kot redovalnice, kjer se da marsikaj popravljat, brisat, spreminjat...

 

Kolega hedonist, saj razumeš, da je šolstvo top secret.

In, če si kdo od nas drzne dregnit ob šolstvo, se bo meni in še komu slabo pisalo v redovalnici. Kr naenkrat iz 5 rata 1 in nezadostno.

 

 

MULTI_reloaded

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti