Mačka

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

29. jul 2011 21:25

Jooooooj tole temo bi pa mogli dat med vic dneva! Drugače pa poskusi kupiti kakšen CD katerega potem predvajaš mačku pa se bo naučil. Saj veš tako kot se mi učimo jezikov z CD-jev 

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

29. jul 2011 21:27

Žal, če niste prav začeli, s to muco ne bo šlo...

tulka

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

29. jul 2011 22:47

Ililly, a muca že ima ime? Predlagam Behemot.

lp

mzm

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

29. jul 2011 22:58

Jaojao, kaj jaz, kot zaprisežena mačkarica in hkrati članica društva prijateljev živali, zamujam Ej, tole je pa pravi balzam po celodnevnem pakiranju za na morje

Ililly, poskusit ni greh, ampak vsak nadebuden maček, ki bi se rad naučil lajati, rabi mentorja

Boma dala kar domače primere:

Naš Mali Miško se ogreva

... potem gre zbudit Mentorja Roka:

....Alooo, Učitelj, zbudi se!

Dajmoooo, jaz bi se rad učil lajati!

... no, pa sta le prišla do svoje učne ure

http://www.youtube.com/watch?v=5qFh29Y7P2E

 ... in kot priden učenec Mali Miško trenira vsak dan

http://www.youtube.com/watch?v=t2xNDJJDy84

 

Pa lahko noč

 

 

 

 

Mojca

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

30. jul 2011 6:04

Pri hiši imamo od nekdaj mačko ali dve. Nekatere so glasne - v tem smislu, da se velikokrat oglašajo z različnimi načini mijavkanja od nekakšnega grgranja do  dolgega mijav in vseh vmesnih različic - tudi sedaj imamo tako muco - včasih, ko se igra z drugo muco - kot bi poslušal oglašanje v kakšni računalniški igrici. Ta naša muca skoraj ne prede oz. zelo potiho, druga pa glasno, kot bi bila na zvočniku in je tudi "zgovorna", toda bistveno manj kot prva. Imeli smo že mačka, ki razen skoraj neslišnega mijavkanja ni spravil skupaj nič drugega. Tako da mislim, da so živali  različno nadarjene za oglašanja.

Po moje pa lajanje ne bo šlo - če želite še lajanje po hiši nabavite majhnega psa - ti veliko in vneto lajajo - pa bo. Če boste primerno postopali bosta z mačko lahko velika prijatelja in zaveznika.

Pa veliko uspeha pri vzgoji in učenju muce.

tedyka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

30. jul 2011 6:15

MamaF, kaj pa naredite ko greste na morje? Ju vzamete s seboj ali imaš kakšno varstvo? To je moj večen problem in ker moje mačke niso navdušene potnice, ga rešujem na grbi svojih prijateljev.

nola

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. jul 2011 8:14

Tale topic ima pa vse šanse da s prvega mesta izrine tistega "kje so gostilne, na katerih se da sedeti na tleh, da se bodo dojenčki lahko plazili...."

Vendelina jr.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

30. jul 2011 8:43

In ta firbčne nas še danes muči vprašanje kje in ali se je sploh valjal složni kolektiv.

 

nola

roža  

član od: 25.5.2005

sporočila: 341

30. jul 2011 13:28

OK, tole verjetno ni za tiste, ki so malo bolj občutljivi. Naj vnaprej poudarim, da je to humor in ne znak pomankanja ljubezni do živali.

 

Torej - ko sem možu prebrala vprašanje iz začetka teme, mi je rekel, da je verjetno edini način, da mačka pripraviš do lajanja naslednji:

mačka poliješ z bencinom in potem prižgeš šibico (seveda gre tudi z vžigalnikom). V trenutku, ko šibico približaš mačku naredi wuf.

 

Razložil mi je tudi način, na katerega pripraviš psa do mjavkanja:

psa globoko zamrzneš in prežagaš z motorno žago. Pri tem naredi miijaav.

 

roža

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

30. jul 2011 13:44

Samo tukajle roža, pa jaz ne vidim nič smešnega, humornega ali karkoli kar bi me spravilo v smeh. In v katero zvrst humorja bi uvrstila tole kar si zapisala? Ja, kar občutljiva sem tozadevno. Preveč grdih reči se bere, pa ne pod stolpci malo za hec.

zeta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti