Albuminska skuta

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

12. jun 2017 8:27

Čestitke tudi od mene, Koščeva skuta je res neki najboljšega, kar lahko iz mleka nastane , škoda res, da se je ne da dobiti kje bližje :) Še enkrat- velika čestitka :)

 

hedonist

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

12. jun 2017 8:31

Elaphus, jaz mislim, da vse ne sme biti in ni reklama, fino je, da vemo, kaj, kako delajo naši ljudje, kaj je res dobro, to pohvaliti in če se da tudi kupiti. Jaz zelo pozdravljam taka obvestila, so nam vsem v korist. Itak se blago tudi samo hvali, lahko še tako oglašujejo, če mi ni všeč, ne kupim, basta. Čestike naši Pegici in njeni družini. Bi bila njihova odjemalka, pa še marsikdo. 

 

 

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. jun 2017 8:50

elaphus je napisal/a:

Ne vem, če je tole reklama. Če je, opozorite Jerneja in naj zbriše. Ampak sem tako vesela, da moram tukaj objavit: albuminska, Koščeva skuta je na  55. mednarodnem kmetijsko-živilskem sejmu AGRA osvojila VELIKO ZLATO MEDALJO (če bo kdo v dilemi, kako je to mogoče, ker se bo sejem odvijal šele avgusta, še pojasnilo: izdelki se ocenjujejo že prej).
Ponosni, veseli, ponosni, veseli (in v podobnem smislu še ene 100x).

lp

cervus

 Ni reklama. Super, da si to napisala. Pa čestitke naši članici.

mamamia

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

12. jun 2017 9:04

Bom še v verodostojnost takih ocenjevanj začela verjeti 

Vse pohvale in čestitke pegastemu in njenemu možu, skuta je res odlična in v strahu, da bi zaradi povečanja proizvodnje in s tem lažjega dostopa, se nekaj te odličnosti izgubilo, naj kar ostane "oddaljena" in se z njo pocrkljam vsake kvatre enkrat, pa takrat s toliko večjim veseljem.

Še enkrat čestitam in želim uspešno nadaljevanje

lp

mzm

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

12. jun 2017 20:44

Je, tale skuta je res top. Zasluženo odličje.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

12. jun 2017 21:25

Ooo, zgleda, da nas je tudi tu, na kulslo, kar nekaj, ki poznamo to skuto in tudi jaz lahko potrdim, da je več kot odlična

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti