Zeleni volk na wc školjki

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

22. jul 2011 13:02

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

 

Kot drugo, ne razumem, zakaj bi kdo še imel lesene pokrove.

Zdaj naj se pa še katera razpiše o fantih in sedenju na školjki, ko gredo lulat, pol smo pa tam.

 

Vanja


Vanja, tisti "zeleni volk" se nabira itak na kovinskih delih s katerimi je WC pokrov pritrjen na školjko, pa sploh ni važno ali je pokrov lesen, plastičen ali kaj drugega. Kovina pač oksidira, tako kot je že Nola napisala, če je v kopalnici vlaga, se to pač dogaja. Sama sumim, da tisto kovino nažirajo tudi čistila, vsaj zdi se mi tako. Ko kovina toliko korodira, da je površina delno hrapava, se vse še lažje zažira nanjo. Moja kopalnica je majhna in meji na severno zunanjo steno hiše in (sploh pozimi), ko je velika temperaturna razlika med zunaj in notri, predvsem po večernem tuširanju vse družine, se v kopalnici nabere ogromno pare. Jah, enkrat bi bilo treba naštimat kak zračnik ... No, ta para se seveda kmalu utekočini in posledično je "mokra" tudi WC deska. In tako počasi kovino napada "zeleni volk". Kljub rednemu čiščenju in brisanju ga nekaj vedno ostaja, predvsem okoli vijakov, pa kaj čem ... ne kompliciramo ravno veliko. Školjko dnevno očistimo, pa je. malo kopalniškega čistila, včasih kis, to je pa tudi vse. Konec koncev si vsak pameten človek po uporabi WC-ja umije roke, a ne, pa tudi piknikov, kjer bi školjka služila kot čajna mizica, ne prirejamo ravno v kopalnici

Mene osebno bolj kot malo vodnega kamna ali zelenega volka v školjki moti človeška nemarnost, kar se čiščenja ostankov  lastnega sr***a po uporabi školjke tiče. To pa res težko prenašam in če vprašaš moja otroka sem tudi jaz naci na tem področju

Sem pa enkrat nekje zasledila primerjavo med številom raznih bakterij v straniščih in posodami za hrambo kruha oz. raznimi strojčki na kuhinjskem pultu. Zmagala je kuhinja

 

Aja, pa še o fantih, ki lulajo v sedePoznam dva taka in oba sta se te spretnosti priučila na jadrnicah - kot si lahko predstavljate, je v močnem jugu ali burji precej kaskadersko početje stanje v mini WC-ju in še ciljanje v školjko hkrati. Brez vsaj ene buške na glavi, ga ni junaka, ki bi zmogel

Torej - punce, če želite svoje junake navaditi na sedenje na školjki tudi med malo potrebo, jim ob priliki podarite tečaj jadranja

Mojca

EvaLuna  

član od: 22.6.2010

sporočila: 114

22. jul 2011 13:41

Ja, črne ščetke kupujem v Ikei, no malo manj se vidi umazanija na prvo žogo :)) Omenjeni WC pa je skupni in bolj "javnega značaja", saj se ne nahaja v stanovanju, ampak v v večstanovanjski hiši na hodniku, sicer jaz nisem zadolžena za čiščenje, ampak me vseeno moti.

EvaLuna

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

22. jul 2011 13:57

jst sem včeraj poskusila z limoninim sokom + malo soli - vsi vijaki se svetijo :)

za čiščenje WCja uporabljam Bref Tornado (tudi najdrdovratnejše usedline spravi stran) in ščetko, ki jo tudi precej pogosto menjujem. Vsakodnevno za robove in zunanjost pa malo Ajaxa pa obrišem kar z WC papirjem.

Lizzie

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

22. jul 2011 13:57

No, naše školjke imajo pokrove pritrjene s plastičnimi šraufi, tako da problemi iz prvotnega vprašanja odpadejo. Izgledam res čisto paranoična, ampak vseeno nisem. Smo se pa že enkrat pogovarjali o umivanju rok po takih in drugačnih opravilih, tudi božanju domačih živali in drugačnih nehigienskih opravilih. In ko že mimo streljam: V eni mali štacuni v Rožni dolini, kamor smo kot študentje kar nekam pogosto zahajali in je bila v eni od večjih hiš, a ne blokov, je bil en precej živčno raztresen trgovec. Ena dama pred mano je kupovala kislo zelje, ne tovarniško pakirano. Torej tip vzame robec iz žepa, si prau negraužno obriše nos in potem seže po zelju. Jaz pa praznih rok iz trgovine.

Potem sem pred par tedni "pobrala" prijateljico iz "Vzhodnega bloka", ki je ene 10 let živela v Skandinaviji in 5 let par km od mene, da greva v kino. Grem na WC, ups, na umivalniku ni mila. OK, si bom v kuhinji umila roke z milom. Se izkaže, da pri nobenem umivalniku v prvem štuku nima mila. Potem sem posegla po tekočini za pomivanje posode.

Saj, moje bakterije so res povsod na meni in mojih dragih in te me ne motijo. Si pa vsi umivamo roke kot obsedeni, bi rekel opazovalec. Mogoče tudi zato nimamo prehladov.



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 22. 2011 13:58

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. jul 2011 14:48

Multi, to! Ob prvem stavku se pa zelo krohotam.

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. jul 2011 16:20

Samo še nekaj o bakterijah. Te dni sem brala ne vem več kje, da imamo v popku 1400 bakterij. Sliši se grozno. Ali pa tudi je, pa ne vem.

 

naor

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. jul 2011 16:38

1400 vrst se mi zdi rahlo veliko, 1400 primerkov pa pravzaprav malo, glede na to, da jih je baje na koži enega človeka (približno 2 kvadratna metra površine) 10 na 12 (1 000 000 000 000), kar nanese v povprečju zajetnih 50 milijonov bakterij na kvadratni centimeter kože (seveda niso vsi predeli kože enako kolonizirani). Drug zanimiv podatek je, da je v človeškem prebavnem traktu desetkrat več bakterij, kot ima človekovo telo svojih lastnih celic, in da te bakterije predstavljajo približno 60% črevesne vsebine - že samo iz zgornjih dveh številčnih podatkov je jasno, kako pomembno je, da se dobro razumemo s svojimi podnajemniki, in kako se pravzaprav še malokrat zgodi, da nam kaj zakuhajo. lp, proxima

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

22. jul 2011 16:50

ojoj, res ne vem, v čem je problem z bakterijami. Kriza bo, ko bodo enkrat nehale delati za nas, tako da naj kar bodo, tam, kjer morajo biti. Bog ne daj, da bi bilo vse okrog nas sterilno....kar se zelenega volka tiče, pa tole: to je patina, naravna zadeva, pravzaprav nekaj plemenitega. No, rob pod školjko je le dobro kdaj pa kdaj poribati, ena zelena pika ob vijaku pa ne bo nobenemu škodila. Bolj pametno si je oprati roke, potem ko prijemlješ kljuke, tipke na bankomatu itd.....

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti