Poroka v zimskem času?

anajana  

član od: 21.6.2007

sporočila: 142

21. jul 2011 7:15

Jaz sem se poročila decembra-enkratno!!!

Imela sva srečo, da je bil sneg in je bilo res magično, imela sem obleko brez rokavov, pa mi lahko verjameš, da me ni čisto nič zeblo, ampak sem si za vsak primer sposodila še en bel krznen plašček pri teti (seveda umetno krzno!!!, ker ga sicer ne bi dala nase). Tam, kjer sva se poročila, je običajno poleti grozljiva gužva, zdaj ni bilo nobenega navala in drena, izbirala sva si lahko termin (14 dni pred dejansko poroko!!!) in sva si izbrala zadnjega-smo lahko po poroki še brez skrbi popili šampanjček in pojedli piškote...

Skratka, nikoli ne bi zamenjala za poletje! Gužva, vročina (ali pa mraz-smo imeli zdele julija poroko, pa je bilo zvečer 10 stopinj, poroka pa na prostem-nas je grozljivo zeblo), po termin moraš mesece prej, problem dobiti gostilno, pa še iz gostilne ti kar naprej vsi ven hodijo, ker je zunaj prijetneje kot notri. Ali pa imaš smolo, pa je nevihta, tvoja poroka pa na prostem...Pa vsi so na dopustih, ali pa so že naveličani porok...

Ma, pozimi vsaj veš pri čem si z vremenom in temperaturami, vsi komaj čakajo na kakšen žur (decembra se pa že začne prednovoletno vzdušje-midva sva v nulo zadela z začetkom decembra!).

 

Lp, Ana

anajana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti