Petrol-pralna krogla

zvezda01  

član od: 9.8.2008

sporočila: 254

tema odprta - 5. jul 2011 6:50 | ogledi: 8.200 | odgovori: 5

Pozdravljeni!

Za zbrane točke na petrolovi zlati kartici se dobi pralna krogla po nižji ceni. Imate kake izkušnje z njo? Če namreč ni nič od nje je škoda še tistih dvet evrov (namesto 20) in jo raje kupim npr. v Sanolaborju za bistveno višjo ceno.

zvezda01

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. jul 2011 7:02

In misliš, da ti bistveno višja cena zagotavlja, da bo učinkovita?

rimljanka

zvezda01  

član od: 9.8.2008

sporočila: 254

5. jul 2011 7:10

Saj ravno zato sprašujem, ker ne vem. Glede omenjene krogle iz Sanolaborja sem slišala, da je ok a se mi zdi kar visoka cena. Če ni bistvene razlike v kvaliteti raje vzamem cenejšo, seveda.

 

zvezda01

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

6. jul 2011 0:45

Jaz imam krolo kupljeno v E Leclercu za 14 eurov in je čisto OK. Količino praška in mehčalca sem znižala na 1/3, pa je perilo lepo oprano in tudi diši lepo. To se najbolje vidi na belem perilu, ki je tudi po polletnem pranju s kroglo snežno belo.

Julija

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

6. jul 2011 22:05

na Petrolu zmanjkalo pralnih krogel,

upam, da nam bodo sporočili, kdaj bodo spet na voljo,

saj ni vrag, da ne bi bilo nobene Petrolovke na Kulinariki,

pa tudi Organko je že pošel...

Mimogrede, ali ga katera ima in kako je zadovolna z njim?

anitram1

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. jul 2011 7:48

Kaj je organko??? Ali misliš tole? http://www.merkur.si/gospodinjstvo/ciscenje/kosi-z

 

Jaz sem ga kupila v Merkurju, ampak je bil v akciji (takrat so ga šele začeli prodajati, pa so menda hoteli zvabiti kupce ) tako, da sem dala za cel komplet (dve posodi, dva pokrova, ena gladilna lopatka, ena vrečka razgrajevalca in še nekaj plastičnih meric in ostalih malenkosti) 32€. Meni je všeč, predvsem zato, ker ga imam lahko kar pred vrati in mi ni treba nosit na kompost vsake jajčne lupine posebej, pa še org. odpadki mi ne delajo drena v kuhinji. Ne smrdi nič, ko odpreš posodo, je vonj sicer nekoliko kiselkast (za parfum ga ne bi uporabljala, no), ampak daleč od kakega plinskega uspavalnega sredstva. Ko je poln, začnem polnit drugo posodo, ko je ta polna, prvo vržem na kompostnik in krog gre veselo dalje. Se lepo razkraja, z ono vodo, ki se ven odceja, še nisem čistila odtokov, jo pa razredčim in z njo zalivam, kar pač zalivam. Kakšne pretirane izboljšave pri rožah še nisem opazila, pa se glih ne mečem na zobe zaradi tega. Če mene vprašaš - ne, ni mi žal, da sem ga kupila.

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti