Zanimiva dieta :)

sparkica  

član od: 28.6.2011

sporočila: 1

tema odprta - 28. jun 2011 23:59 | ogledi: 9.552 | odgovori: 5

Pozdravljeni :)

Kaj mislite o tej dieti? http://kulinarika.net/clanek/zdravo/diete/dieta-za-

Meni se zdi še kar zanimiva, še posebej tisti prosti dan :) A že ima mogoče kdo izkušnje z njo? Poskušala sem jo najti na spletu, da bi našla še kakšne druge podatke, vendar nisem imela sreče. Tako da bo vsako mnenje v pomoč :)

lp.

 

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. jun 2011 7:21

Se jo najde tudi na netu, pa ne bom lepila nobenih linkov, ker sem antidietno usmerjena ali kako bi se temu reklo... Vsaj v tistem delu, ki govori o temu, da lahko izgubiš v enem mesecu do 9 kg, ker zame vsak način prehranjevanja, ki obeta nevemkakšno izgubo kilogramov na kratek rok, ni zdrav. In potem se ljudje obesijo samo na številko, spregledajo pa tisti do spredaj (enako je na razprodajah), pa sledi spet razočaranje...

Loni Makaroni

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. jun 2011 9:45

Točno tako. Bravo Loni. Sem hotela še malo modrovati, pa si ti itak vse povedala. Kako že gre tista, ko je shvatio...

 

 

 

 

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. jun 2011 15:04

ili ti ovce su za sisanje ...(shishanje, da ne bokdo imel kaki misli cudnih), samo tu, kjer sem zdaj,nimajo onih crk s kljukicami

 

mamamia

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

29. jun 2011 15:54

Debelost ni zlomljena noga - da potrpiš obdobje okrevanja (dieto), potem pa spet "normalno" živiš. Ko začneš s tem (pa potem vsako pomlad za izgubo tistih treh kg od zime), pošteno natreniraš telo da ustvari obrambne mehanizme proti vsaki dieti. Več kot jih poskusiš, slabše je. Na koncu dejansko ješ manj že samo za vzdrževanje teže.

Zakaj bi torej mučila telo, ko bo v najkrajšem času udarilo nazaj? Športaj, letni čas je idealen, pa enostavnim OH se izogibaj.

Lisa

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

29. jun 2011 16:27

Točno tako. 9 kil dol v enem mesecu zato pomeni 12 kil gor v naslednjem letu. In tako naprej. Edina dieta, ki res deljuje, je MJVM (manj jej več migaj - pri čemer ta manj vključuje veliko mero zdrave pameti). Sicer smo pa o tem že toliko pisali, da resnično nima več smisla ponavljat. Škoda samo, da si očitno moraš sam razbiti nos, namesto da bi se udobno in brez bolečin učil od drugih. Pri tem očitno nihče noče niti pomisliti, da nove in nove diete pomenijo samo to, da vse prejšnje ne delujejo. Kar seveda avtorjem vseh dozdajšnjih in bodočih revolucionarnih diet zagotavlja prosperiteto in dolgo, zelo svetlo bodočnost.

Pa srečno!

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti