Eksotične restavracije v mariboru

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

29. sep 2012 11:29

MBrando, ne morem verjeti, da si iz MB pa še nisi bil nikoli tam ... pico lahko vzameš katero koli, nobena me še ni razočarala. Imajo tudi tedensko ponudbo, posebne pice ki jih drugače ni na meniju. Zanimiva je bila njihova špargljeva pica s šparglji, zavitimi v slanino, holandsko omako in trdo kuhanimi jajčki. Njam!

 

Sama ponavadi "sestavim" skupaj jurčke, bučke, pesto, sušen paradižnik in mocarelo. Včasih poprosim še za kakšno pinjolo ... ;) pokapljam jo z njihovim čilijevim oljem (vedno boš tam dobil vprašanje: "Naše omakce že poznate?") in odletim. ;)

s0ncek*

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

1. okt 2012 8:38

s0ncek*: Zanimivo a ne. Enostavno preveč picerij in sem tole spregledal. Priporočena pa je bila že večkrat. V kratkem jo obiščem, saj si me več kot prepričal!! 
Najbolj mi je ZMAGOVALNA  tedenska NESTANDARDNIH pizz. Takše lokale rabimo. Inovativnost in posebnost. 
Spomladi pa ziher hitim k njim na špargljevo pizzo!! Pa omakice imajo svoje praviš??? ČILIJEVO OLJE?!!?? I like it hoooot. Uff, ufff...že prepričan. V kratkem obiščem!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

1. okt 2012 11:24

Super, sporoči potem, kako je bilo. Ampak po moje boš zadovoljen. Drugače pa ... nisem fantek. ;)

s0ncek*

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

1. okt 2012 14:03

s0ncek*: Kdo bi vedel?!?! Spoštovanje in hvala za pomoč pa še vedno ostaja!
Kako se pa vam zdi ita. prehrana v pizzeriji pri stolni cerkvi? Bivša Panda. Sem si ogledal jedilnik in imajo presneto pestro izbiro ita. hrane.
Kaj pa pizzerija pri Holmes pubu, nasproti II.gim. Maribor? Tam, kolikor se spomnim imajo tudi ponudbo ita. hrane.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti