Eksotične restavracije v mariboru

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. maj 2012 14:40

Mogoče ti pa Ognjič namiguje, da bi ga lahko vsaj prav prepisal? 

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

28. maj 2012 14:46

Ekola, sem popravil, da ne bo več hude krvi

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

28. maj 2012 15:12

Ma, ne moreš verjamet, no 

Ognjič

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. maj 2012 16:03

Brando, po očala bo treba 

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

28. sep 2012 8:11

Torej....kam na kremasto a na zob rižoto, kjer se uporabljajo sveža zelišča, kjer dobim za potrest pravi parmezan in ne ponaredek, kjer barve svežih sestavin bodejo v oči, kjer se pripravljajo domače jajčne testenine in kjer njoki ne bodo POC ampak bodo al dente, omaka pa bo samo dopolnila vnos OHjev?

Glede pizz.
Katera pizzerija vas je v Mbju najbolj prepričala in KATERI OKUS oz NADEV VAM JE NAJBOLŠJI? 
Ste bili kjerkoli v Mbju zadovoljni z MARGARITO? Nudijo kjer PERFEKTNO MARGARITO z kvalitetno pri njih narejeno paradižnikovo omako, bivoljo mozarrelo, svežo baziliko, vse to spečeno v krušni pečicim tanko skoraj kot list in ravno dovolj veliko, da ne zapade v kategorijo BALKANSKA PORCIJA.

Saj ne pravim. Sam cenim in hvalim slo. pizze, ker so v večini fajn tanke, fino zapečene, premorejo super zapečene mehurje in v večini primerov ne teče z njih olje. 
Ne govorim o kakšnih štud. lokalnih mestnih picerijah, katere so mi POFL in mi niti ne padejo v kategorijo PIZZERIJA, ampak bolj v nekaj izven tega...pač nekaj. bljek

Obožujem takšna vprašanja in debate.
Kaj ko bi se dobilo že enkrat na nekem druženju in porekli kakšno?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

28. sep 2012 13:51

MBrando, na pico v Mariboru se hodi v Pomodoro in nikamor drugam. ;)

s0ncek*

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. sep 2012 13:59

....tako riožoto, kot jo opisuješ, pa narediš sam doma. V čem je problem? Vzameš lep prt, lep krožnik, lep portiček, vrtnico na mizo, pa še kako svečko ali kaj, čutom in srcu prijazno družbo - je ni take restavracije na svetu, ki bi to prekosila!

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

28. sep 2012 14:32

limnol: Uff, pa so, a veš da so. Samo razen v Italiji, pri nonah in Franciji je ne najdem. 
Gre se zato, da grem kdaj rad ven pojest, se lepo naredim, se dobimo z družbo, lepo vinček, nič obremenjenosti, nič...
Saj če tega ne bi bilo, lahko restavracije dol zaprejo, ali ne?

Kaj več kot to, da si lahko doma naredim pa ne veš? Še vedno me zanima...

POMODORO ja...tole pa vsi hvalijo. Jebeštriga da pa res moram naslednjič tja.
Soncek: Katero pizzo priporočas?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. sep 2012 21:33

MBrando, me razsvetliš, prosim, kako pa zgledajo al dente kuhani njoki?

rimljanka

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

29. sep 2012 7:29

rimljanka:  Na zob! Da so fajn gric gric v sredici. Vem ja, noro, ampak jaz obožujem vse bolj na hrsk hrsk in gric gric 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti