Eksotične restavracije v mariboru

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. apr 2012 15:32

Kje pa je?

Jaz bi raje sushi poskusila kot cigle ...

mamamia

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

12. apr 2012 15:46

Njami Sushi ima zaenkrat samo dostavo, ni restavracija.

s0ncek*

kačča  

član od: 28.8.2010

sporočila: 121

13. apr 2012 8:26

Ja, res je, mogoče sem se malo nerodno izrazila :)

http://www.njami-sushi.si/

Otvoritev je bila baje šele pred kratkim. Jaz pa bi vseeno raje kakšno mnenje imela, preden se lotim surove ribe v Sloveniji. :)))

 

kačča

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

13. apr 2012 9:44

Če rabiš zagotovilo, da je sushi OK, ga imaš. Ribe so sveže, ker jih, kot piše na strani, kupujejo sproti sveže vsak dan. 

Kar pogumno, ne vem, zakaj bi se bilo lotiti surove ribe v Sloveniji kaj drugače, kot drugod. Tudi Sushimama že dolgo laufa, pa je v Sloveniji. ;)



s0ncek*

Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 13. 2012 09:45

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

27. maj 2012 7:31

Ok, da ne bom po nepotrebnem odpiral nove teme, bom kar tukaj povprašal.

Sprašujem za lokacijo: Maribor z bližnjo okolico

Kako ste kaj zadovoljni z ITA. ponudbo v naših restavracijah in katero ITA.RESTAVRACIJO mi priporočate.
Torej, da lahko (vem da vas je kar nekaj profičev tukaj, kar se tiče ita. kuhinje) tudi tisti kateri poznate ita. kuho v nulo ali pa tam celo živite in veste kaj je dobra domača NONINA kuhinja, porečete; JA, TO PA RESTAVRACIJA, KATERA SE NAJBOLJ PRIBLIŽA PRISTNI ITA. KUHINJI!

Hvala za vse predloge in pomoč

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

27. maj 2012 11:22

Ma, jaz komaj čakam čas, ko tvoj interes preide na Romsko kuhinjo in ti bom lahko kak nasvet dala.

Ognjič

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

27. maj 2012 13:28

jebeštrga Ognjič nič ne bova čakala. Če si kulinarik, si kulinarik.
Priporočaj, pomagaj, ampak naj ostane v Mariboru in okolici. Me pa res zanima, kaj romska kuhinja ponuja. Sploh ko nas ima večina možgane sprane glede Romov
Z veseljem se podam v te nepoznane vode!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

27. maj 2012 19:56

Tu pri nas rečemo: "Malo morgen, počasi se v raj gre...!" Itak veš, da preveč informacij naenkrat škodi. Torej, 4 mesece si kuhal za maman in papan, zdaj lepo 4 mesece mamma e papa prideta na vrsto, ko boš mojster makaronov, pa pride čas za kakšne ciganske golaže, šarane po njihovo in še kaj. Nekako tako proti cilju, kot imaš v podpisu zapisano. Ampak, če tisti zapis ga. Mojca Z. od dragega Nejčka Z. vidi, ti najbrž nobeni putrčkovi kifeljčki in paradajzovi makaroni ne bodo pomagali več...

Ognjič

Mygrace

sporočila: 6506

27. maj 2012 21:15

Ježev golaž, NOMNOM!

Mygrace

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

28. maj 2012 5:53

Ognjič: Lepo zapisano .Sploh tisto o makarončkih za papana e maman; zelo lepo. Pa še res me je ITA. hrana čisto prevzela. Jamie v Italiji ter 2 požrešna ita., sta sedaj 2 knjigi kateri sta središče kuhinje. Okoli njiju se moj mali mikrokozmos süče

Zmaga pa tisto o PUTRČKOVI KIFELJČKI

Pol pa se priporočam za kakšen nasvet o primerni gostilni, ko oceniš da sem vreden le-te oz. čez mesec ali dva

P.S: Zakaj pa bi gospa Mojca Zaplotnik imela kaj proti napisanemu? Verjetno ne misliš na avto. pravice ali kaj podobnega?!?

Še vedno se priporočam za pomoč pri Ita. restavracijah.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti