Dunkin' donuts

Mme  

član od: 6.7.2010

sporočila: 165

tema odprta - 16. jun 2011 21:08 | ogledi: 12.231 | odgovori: 12

Živjo!

 

Imam vprašanje glede vsem poznanih krofov DUNKIN' DONUTS. ker sem zelo navdušena nad njimi in jih pri nas ni mogoče kupiti, sem se odločla, da jih spečem sama. zanima me, če ima katera recept? predvsem za tiste oblive na vrhu, verjetno je masa preej podobna tisti za navadne krofe (: js bi mela na vrhu čimveč različnih pisanih oblivov (:

 

Hvala in lep pozdrav

Mme

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

16. jun 2011 22:09

"Imam vprašanje glede vsem poznanih krofov DUNKIN' DONUTS."  -  Oh in sploh...    Celo to, da jih pri nas ni mogoče kupiti...  Na kratko in jedrnato: NIKOLI SLIŠALA oliti NIKAD ČULA!

 

Pozdravček!

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. jun 2011 22:12

Hoj,

v Googla vtipkaj 'dunkin donuts recipe' in dobiš ulala zadetkov.

tulka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

16. jun 2011 22:13

dragička je napisal/a:

"Imam vprašanje glede vsem poznanih krofov DUNKIN' DONUTS."  -  Oh in sploh...    Celo to, da jih pri nas ni mogoče kupiti...  Na kratko in jedrnato: NIKOLI SLIŠALA oliti NIKAD ČULA!

 

Se pridružujem.

rimljanka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. jun 2011 22:15

Oh, spregledala... misliš sladkorni ali čokoladni obliv? Za čokoladnega američani preprosto raztopijo čokoladne kapljice (chocolate chips) ter jih dodajo sladkornemu oblivu. Slednji pa je narejen iz masla, sladkorja v prahu, vanilijeve arome ter malce vode.

tulka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. jun 2011 7:38

Dragička in rimljanka, ničesar nista zamudila. Če se mi zalušta, pa že raje posežem po pristnem domačem krofu ali še raje flancatu.

 

Oblive lahko čaraš svobodno, tako kot pri piškotih, sem pogledala na njihovo spletno stran, imajo malo morje okusov, poglej si, osnovni recept je itak "sugar icing", to ti je že tulka povedala, potem pa dodajaj arome...

Loni Makaroni

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. jun 2011 10:09

Ja, saj vem, Loni, za moj okus plastic fantastic. Še dobro, da imamo tako različne okuse.

rimljanka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. jun 2011 12:23

Sicer bo malo off topic, ampak na svojem prvem pristanku na ameriških tleh sem si zaželela videti eno fast food zadevo od znotraj. Zajtrk pri McDonald's v Denverju, ki je bil ok, pedenali so nas z vseh strani, a sem kmalu ugotovila zakaj. Restavracija je stala v najbogatejši mestni soseski. Drugače pa se mi je na nivoju od vseh teh verig zdela samo Wendy's (ali nekaj podobnega), ki niti ni delovala kot kaka fast food zadeva. Mi je bila pa za dol past všečna in okusna večerja po ta starem na enem ranču, ki so jo pripravili tisti pravi kavboji, jedli smo iz plehnatih menažk... Skratka, to je bilo nepozabno.

Loni Makaroni

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. jun 2011 14:42

Mme, samo testo za donute po okusu niti do kolen ne sežejo našim krofom.

 

Vanja

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

18. jun 2011 9:41

Še vedno dobim čuden okus po maščobi in sladkorju po ustih, ko se spomnem na srče z roza prelivom iz DD-ja. Že krofi od tvojih5minut mi ne pašejo, ti so bili pa še bolj zanič. :) Taprav slovenski krof z marelično marmelado je zakon!

Lopatka

shaania25  

član od: 6.4.2007

sporočila: 75

21. jun 2011 14:11

Dunkin donuts bagel s sirnim namazom in hladni latte (ki ni slo style ledena kava s cukrom in ne vem s čim še - kar lahko dobiš pri nas) - ZAKON! Tudi donuts so ok - ne vem, zakaj bi jih primerjali s slovenskimi, ker tudi niso narejeni zato, da bi bili podobni le - tem. So pač sladica zase.

 Mme, tukaj sta 2 linka za recept, dvomim pa, da bodo takšnega okusa kot DD-jevi industrijsko narejeni ::

- http://www.alliefoodtalk.com/2009/01/07/recipe-doughnuts/

- http://en.petitchef.com/recipes/doughnuts-like-dunkin

Za prelive pa tako, kot je Loni povedala - poglej osnovni recept za sugar icing ali pa cream cheese icing ali frosting in čaraj

 

shaania25

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti