Kitajska študija

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. nov 2011 18:49

Glavno, da moj dekolte raste Zdaj grem pa joto pristavit.

Loni Makaroni

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. nov 2011 18:53

Loni,

ne pozabit  pivo .

ežoj

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. nov 2011 20:11

Hik, pa na zdravje vsem.

Loni Makaroni

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

17. nov 2011 7:14

Tako je!

Tatjana

Bajska  

član od: 27.9.2007

sporočila: 3

17. dec 2011 20:38

Še jaz povem svoje gledanje na knjigo: če ne drugega, je resnično pomembno to, da iz knjige izvemo, kako in na kakšen način nam krojijo usodo multinacionalke in kakšno podlo igro igrajo. To se ne dogaja samo v ZDA, multinacionalke so tudi pri nas in nas "hranijo" s tako hrano, s katero imajo one največ dobička. Tudi prehranske dodatke nam ponujajo multinacionalke. Avtor knjige nam želi samo odpreti oči, da začnemo razmišljati s svojo glavo. Knjige pa ne jemljite kot propagando za vegenterjanstvo/veganstvo, ampak se iz nje nekaj naučite.

 

bajska

 

 

Bajska

MasTTer  

član od: 10.12.2011

sporočila: 9

13. jul 2012 14:21

Sicer je tema malce starejša vendar bom vseeno napisal svoje mnenje, glede na to, da se odločam o nakupu te knjige.

 

Najprej naj povem, da sem uspešno naredil kot preventiva in pomoč očetu Breussovo dieto, pri kateri ne zaužiješ nobene trde hrane 42dni (le čaji in do 5dl mešanice soka iz rdeče pese...) in se telo očisti vse nesnage oz. začne intezivno samozdraviti. Sicer sem sam držal 35dni, ampak lahko bi komot dokonca. 90% ljudi bi reklo, da to ni mogoče, vendar je lažje kot si kdor koli misli, le v glavi si je treba vse uredit in strogo držat pravil.

Pri tej dieti tudi ni vse v hrani, ampak tudi v načinu razmišljanja in spremembi življenskih navad, šele tako se lahko telo pozdravi. Sem pa opazil, da je treba takšne stvari sproti obnavljati, ker človek hitro pozabi česa se more bolj ali manj držati.

 

In predvidevam, da je v tej knjigi tudi bolj na grobo napisano in utemeljeno. Saj tudi če samo 50% drži je še vedno pametno po moje prebrati, kajti knjige v kateri 100% vse drži ne obstaja in nikoli ne bo, ker ima vsak človek drugačno mišljenje.

 

Glede mesa....meso vsekakor ni tako zdravo kot zelenjava, razlika je le v tem, kje je živina vzrejena, z kakšnimi antibiotiki jo hranijo, in zelenjava z kakšnimi škropivi jo škropijo in gnojijo.

Vso meso in zelenjava, ki je v prosti prodaji je vprašljiva glede učinka na naše telo. Vendar ker se uživanju le  tega ne moremo izogniti, jih moremo pač omejiti. Človek je tako noro bitje, da tudi če vidi kaj dajo recimo v poli salamo (ali katero koli) jo bo še vedno kupil, pa četudi bo čez leti zbolel zaradi tega. Isto je z cigaretami...pa nič ne zaleže. To nam pove kaj smo v resnici...ne preveč inteligentna bitja in zato lahko podzavestno z nami delajo kar želijo.

 

Tako, da na koncu koncev je najbolj zdrava doma pridelana hrana. Tudi bio/eko stvari so lahko včasih slabše od mesa, ker se dan danes že vse izkorišča. 100% zdravi ne moremo biti, lahko smo pa bolj zdravi od povprečja, z pravilno prehrano in pravilnim življenjem (brez stresa itd...)


Vsekakor pa je boljše prebrati tako knjigo kot jo NE prebrati, kajti z tem nismo nič storili. Vse ostalo je pa na nas kaj bomo od tega odnesli.

MasTTer

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. jul 2012 18:41

No, samo to mi je še manjkalo do popolnega zavedanja same sebe ...

 

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. jul 2012 19:33

MasTTer je napisal/a:

 

 

Najprej naj povem, da sem uspešno naredil kot preventiva in pomoč očetu Breussovo dieto, pri kateri ne zaužiješ nobene trde hrane 42dni (le čaji in do 5dl mešanice soka iz rdeče pese...) in se telo očisti vse nesnage oz. začne intezivno samozdraviti. Sicer sem sam držal 35dni, ampak lahko bi komot dokonca. 90% ljudi bi reklo, da to ni mogoče, vendar je lažje kot si kdor koli misli, le v glavi si je treba vse uredit in strogo držat pravil.

 



MasTTer

 

Mastter, 5Dl soka rdeče pese ima cirka 250 Kcal in ti misliš, da ti bomo kar tako verjeli, da si preživel s tem 35 dni?

 

 

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

13. jul 2012 19:45

Seveda bomo, če je le bila mešanica prava. A se nihče več ne spomni enega gladovnega štrajka v začetku devetdesetih, ko so se gladujoči udobno nameščeni v spalkah v avli kulturnega hrama pred očmi televizijskih kamer razigrano oklepali življenja s pivom in red bullom? In so rekli, da bodo šli do bridkega konca, ki ga kar ni hotelo biti. Če se jim ni kaj drugega hudega zgodilo, verjetno stavkajo še danes.

Sonja

MasTTer  

član od: 10.12.2011

sporočila: 9

14. jul 2012 8:28

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

MasTTer je napisal/a:

 

 

Najprej naj povem, da sem uspešno naredil kot preventiva in pomoč očetu Breussovo dieto, pri kateri ne zaužiješ nobene trde hrane 42dni (le čaji in do 5dl mešanice soka iz rdeče pese...) in se telo očisti vse nesnage oz. začne intezivno samozdraviti. Sicer sem sam držal 35dni, ampak lahko bi komot dokonca. 90% ljudi bi reklo, da to ni mogoče, vendar je lažje kot si kdor koli misli, le v glavi si je treba vse uredit in strogo držat pravil.

 



MasTTer

 

Mastter, 5Dl soka rdeče pese ima cirka 250 Kcal in ti misliš, da ti bomo kar tako verjeli, da si preživel s tem 35 dni?

 

Vanja

 

Vanja kot sem rekel 90% ali še celo več ljudi to nikoli ne bo verjela. Prilagam link od knjigce: http://www.filargo.com/42-dnevno-zdravljenje-raka-po

Morem pa povedat, da smo mi imeli inštruktorico, ki je to že 8x čez dala v življenju, zaradi moža, ki bi mogel že 8let pod zemljo bit in tudi delala je v nemčiji, kjer tako vrsto zdravljenja opravjajo že več kot 40let v privatnih klinikah.

Sok je pa točno tale: http://www.lekarnar.com/izdelki/biotta-breuss-sok  Sicer is lahko vsak doma pripravi, vendar je lažje kupit, ker je treba vedno sveže pripravit. 2-5dl tega soka + 2l čaja iz točno določenih zelišč + redno gibanje, da se mišice ohranjajo in je to to. Je pa res, da človek med tem tudi shujša, vendar le tako se telo lahko očisti. Sam sem shujšal 11kg iz 66kg. Ni to tak baw baw, le mentorja je treba imeti kdor je že to opravil. Jaz bom vsako leto ponovil, ne 42dni ampak ene 15dni, da se telo očisti. Jesti je pa strogo prepovedano, ker če bi recimo pojedel en hamburger v 30-em dnevu bi se zgodilo najhujše, ker je treba želodec počasi spet privajat na delo.

Se pa človek 100% boljše počuti kot z hrano to pa lahko zatrdim! Prve 3 dni "lebdiš" nato pa čisto normalno, lačen sploh nisi. Teško verjeti, vendar drži, ker se želodec izklopi :)

 

Hočem le povedat, da je vseeno boljše naredit nekaj malega zase kot nič. Eni le kritizirajo to ni dobro, tisto ni dobro, ta se laže tisti se laže...treba je bit optimist, ker tisto o čem človek razmišlja tudi podzavestno dela in se bo čez čas zgodilo. O tem so tudi bile že neke raziskave opravljene. Na zemlji živimo le 1x in zakaj nebi živeli svoje življenje in ne tako kot na drugi vsiljujejo? Z tem se najbrž vsi strinjamo.

MasTTer

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti