Slovenske blagovne znamke jogurtov

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

10. jun 2011 13:10

polalonca je napisal/a:

Dragi moji, toliko negativnega pri čisto osnovni stvari,... A je potrebno vedno nekaj krementirat, jaz mislim, če ti paše reši, če ne pač ne boš rešil, ne pa da vedno krivdo ne nekoga drugega postavljamo.



polalonca

Res je, da sem samo površno preletela komentarje, ampak jaz sem videla samo konstruktivno kritiko in nobenega brezveznega krementiranja.

Blanchy

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

10. jun 2011 13:10

No ja, po mojem je ta kritika čisto konstruktivna, ker gospodična želi rezultate uporabiti za diplomsko delo in pri raziskovanju je treba pazit, kako anketo oz. kakršen koli drugi merski instrument postaviš in nastaviš, da dobiš rezultate iz katerih sploh lahko kaj sklepaš. Tako da menim, da so bili to čisto dobornamerni komentarji, kako gospodična anketo lahko popravi.

JJ

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

10. jun 2011 13:16

polalonca je napisal/a:

Dragi moji, toliko negativnega pri čisto osnovni stvari,... A je potrebno vedno nekaj krementirat, jaz mislim, če ti paše reši, če ne pač ne boš rešil, ne pa da vedno krivdo ne nekoga drugega postavljamo.



polalonca

 

Pravzaprav je tale edini z negativnim nabojem. (Je bilo očitno nujno nekaj krementirat.)

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti