Aparat za sladoled -zmrzovanje na stene posode

jambö  

član od: 21.6.2012

sporočila: 2

26. jun 2012 17:13

Imam jaz tudi tak aparat doma od nemoxa vendar z unoldom delam naenkrat po 3 različne okuse doma tako, da te varijante ne pridejo več upoštev ,unold hladi pri izdelavi na -28 stopinj.


zamrzovalna skrinja pa ima tam nekje -18 do -22 stopinj pa še čakati je treba celo noč.

Malček je poceni rešitev če delaš dnevno slabi liter sladoleda je ok in če te mehkejša konstintenca ne moti je ok.Mene kot kuharja to ne prepriča.

 

jambö

spaceair  

član od: 11.7.2009

sporočila: 6

9. jun 2013 9:32

http://www.youtube.com/watch?v=DWEDX8PjUo0

takole pa izgleda moj strojček

je pa potrebno po njega skočit prek meje v avstrijo sem pa zadnjič če opazil unold v big bangu:):)

spaceair

Sporočilo je spremenil(a) spaceair dne 09. 2013 09:35

spaceair  

član od: 11.7.2009

sporočila: 6

9. jun 2013 9:34

ponavadi not vržem kar smetanov jogurt z podloženim sadjem ene 5 komadov ter vklopim :)))

spaceair

rose22  

član od: 5.8.2015

sporočila: 15

13. jul 2017 14:55

Mene pa zanima, kje v Sloveniji (lahko je slovenska spletna trgovina) lahko kupim kakovosten strojček za sladoled? Namreč imamo Delimano in se masa takoj, ampak takoj prilepi na stene posode, ki je bila predhodno čez noč v zamrzovalniku. Kakšne strojčke uporabljate, da se vam masa ne prilepi na steno? Pa da je sladoled res taprav, torej ne mehek?

rose22

janesa  

član od: 27.5.2007

sporočila: 20

24. jul 2017 14:54

Maso vliješ v strojček med delovanjem. 

Metlico dam v posodo, jo  vklopim, da se vrti in potem šele vlijem maso za sladoled (na pokrovu je odprtina). Sladoled je narejen v 20 minutah.

janesa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti