črn dojnček (lutka)

resita  

član od: 26.4.2011

sporočila: 47

tema odprta - 27. maj 2011 9:57 | ogledi: 7.732 | odgovori: 12

živjo,

mogoče kdo ve,kje se kupi dojenkča ( lutka) sam da je črnček ? al pa kako pobarvat da bo črn?

rabmo za abrahama

lp

resita

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. maj 2011 11:29

Kdaj pa je ta abraham? Če je čez devet mesecev, ti lahko svetujemo kako do črnega dojenčka ..., pač ne bo samo lutka ...

 

Sicer pa poskusi v kaki trgovini z igračami, kje pa drugje. In če ga ni, kupi črn sprej, pa kako drugo lutko črno pobarvaj. To pa ja ni nek problem skupaj spravit. Pa še hitrteje bo kot tu čakat na odgovor, nimajo vsi časa toliko kot jaz, da lahko med službo tu gor postopam...

Mamamia

mamamia

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

27. maj 2011 11:44

resita, poskusi v Ljubljanskem Baby Centru (BTC).

tulka

resita  

član od: 26.4.2011

sporočila: 47

27. maj 2011 13:11

heeh mamamia,ti si pa faca ;)

hvala vsem,bom ko končam šla u baby center, al pa bomo unga pobraval pa bo črn :)

gre se zato da je mami edinka,in kot otrok ko še ni vedela kako to gre,je vedno govorila da bo imela 5 otrok,pa tud če je kašn črnček vmes, in 4 nas ima,petega bi dobila danes na praznovanju :))

resita

resita  

član od: 26.4.2011

sporočila: 47

27. maj 2011 13:12

 tulka hvala,sam ta vrjanta je mal draga,ker se gre le za foro.hvala vseeno :)

resita

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

27. maj 2011 14:13

Aha, potem pa poglej še v Kik-u ter Pikapolonici, imeli so ugodno lutke / punčke iz blaga, ki bi jim z lahkoto prebarvali obraz s kakšno barvo za tekstil.

tulka

resita  

član od: 26.4.2011

sporočila: 47

27. maj 2011 15:17

BOM,BOM,...ŽE PIČIM :)

HVALA!!

resita

polalonca  

član od: 27.10.2010

sporočila: 58

27. maj 2011 15:42

Čuj, kaj pa če se potrudite in naredite enga črnčka?! Ker če je za foro ti povem, da se  bote vseeno lahko nasmejali. Lahko naredite lutko iz cunj - črnčka, mu našijete kodrast laske, lahko ga oblečete v prava dojenčkasta oblačila, za fris pa date gor mogoče kar pobarvan balon - in na njem narisan smešni fris. Po moje se bi čemu takšnemu bolj nasmejali, pa še u kak cekar ga lahka date, kot da tega petga otročka, ste pa kar na tržnci kupl.

polalonca

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

28. maj 2011 9:04

Resita, od kje pa si? Mi smo ga imeli, pa bi morala iti na podstrešje pogledat, če je še doma....

 

lp

robida

resita  

član od: 26.4.2011

sporočila: 47

30. maj 2011 8:21

dobro jutro,ooo punce lepo da se najdejo tud une k pomagajo

mormo vam povedat,da smo se noro mel,stric je celotno stvar inproviziral,povedal da je edinka in da si je zmer želela družbo,ko pa odraste da bo mela 5 otrok  pa tud če bo mela črnčka in mi štirje otroci smo pršli gor,črnka pa ji je res prnesu oči v cekru,noro!!!! folk se je valjav po tleh,res.

črnček je nastav iz ene izmed mojih lutkih,porabil smo 2 alkoholna flumastra in cevga smo pobarval da je bil črn,črn

s primorske smo robida,hvala vseen.ful je blo dobr res,če bo katerakoli rabla kšno pikro za žur,sem vedno za to da pomagam da se ljudje nasmejejo

HVALA VSEM!!

resita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti