Royal zabava

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. maj 2011 10:22

Tisti seznam od mamamie bodo verjetno shranili tudi na dvoru, da bodo drugič vedeli, kaj postreči.

 

Drugače je pa tema salamensko zahteva za kogarkoli, za študentski žep pa še posebje. Ker ta "kraljevsko-dvorni" štih zahteva tudi eno korektno dekoracijo interiera. Oziroma, težko je konceptualno zložiti piknik kozarce in papirnate krožnike vseh barv in oblik in zadano temo. Zato bi bilo fino, da nekdo določi tudi to, kako se bo okrasila miza, kjer bodo prigrizki, kako stojite s servetami itd (recimo, kak barvni minimalizem bi bil tu najboljši)

Kakšno idejo na to temo lahko najdete tudi na - pa kako je svet majhen - spletni strani podjetja, s katerim je obogatela mama Middelton in se mu reče PartyPieces Ltd,

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. maj 2011 16:22

 

 

 

tunna, taka sadno-zelenjavna nabodala so super za študentske partyje, natakneš na palico kar imaš pri roki,s amod a je pisano.

 

Ali pa na navadne zobotrebce daš eno olivo, košček sira in slan ribji filet; ali pa kos klobase, živo rdeče barve.

mamamia

 

 

mamamia

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

25. maj 2011 16:32

Super, nekaj se bo zagotovo našlo. Sploh pa je stvar taka - slavljenca sta res velika oboževalca takih raznih tematskih zabav in tudi pri taki temi bomo nekako skombinirali - cenovno ugodnost in nek končen vtis kraljevskosti. Popolno zagotovo ne bo - saj najverjetneje vsi ne bodo prišli v večernih toaletah, ampak konec koncev, tudi če naredimo samo parodijo na vse skupaj in si na glave poveznemo hecne fascinatorje se bomo imeli fino in to je tudi poanta - da se zabavamo :)

tunna http://titabota.blogspot.com/

neznan uporabnik

25. maj 2011 16:42

Tud v kavbojkah in mikicah se ob pravih prijateljih maš lahko much better, kot na kraljevem sprejemu. Hrana pa je ob malo dimišljije lahko kraljevska, vzdušje je pa nadkraljevsko tudi,če so samo fish and chips v cajtng papirju.

 

Uživajte.

 

p.s. - mamamia, si carica,ni kaj. Sem skopiral. Vsaka ti čast na prelepih fotkah.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

25. maj 2011 21:17

Mamamia, tale seznam gre tudi v mojo beležko .... res je carski

Čarli08

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8695

25. maj 2011 21:57

Mogoče dobiš kakšno idejo tukaj:

Pozdravček!

neznan uporabnik

25. maj 2011 22:04

DRAGIČKA, TO JE PA CARSKO OD CARSKEGA.

 

C A R S K O, CARSKO IN ŠE ENKRAT CARSKO.

 

Multivitamin

multivitamin

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

25. maj 2011 23:55

Noro! Sploh si ne morem predstavljati koliko dela je v to vloženega!

tunna http://titabota.blogspot.com/

neznan uporabnik

26. maj 2011 7:25

No ja, študentarija si privošči kraljevske zabave, haha....Je fino vsaj za en dan imeti občutek, da to, kar je res, ni res, kajneda?

Sem vedela, da bi morala najti un spotek, kjer je rečeno "Blagor narodu, ki ima tako omladino"

Ker ko se bomo izseljevali, je fino, da obvladamo kraljevsko obnašanje. Upam, da boste poleg futra zapopadli tudi priklone in polpriklone in "ljubim ruke"...

 

Uživajte, dokler lahko

japaja

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

26. maj 2011 8:37

O moj bog, Dragička kak rajc so pa te fotke! Sploh zadnja z ananasom! Čestitke, mojstrsko delo! 

Če boš kdaj odprla svojo gostilno povej, jaz bi vsak dan hodila k tebi jest. .

Tudi mi smo  imeli tematske žure v času študentskih let. Vendar dlje od pižama partija in ciganskega večera nismo prišli.

Vilma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti