Popravilo papasana

Jasminy  

član od: 19.11.2008

sporočila: 11

tema odprta - 24. maj 2011 12:16 | ogledi: 7.703 | odgovori: 3

Pozdravljene,

k vam se obračam po nasvet, in sicer me zanima če je katera že imela kakšne izkušnje s popravilom papasana? Mojemu mucku se namreč stol zdi neizmerno zanimiv, in je strgal že skoraj vse bambusove trakce, prav tako pa je počeno tudi eno rebro. Stol sem dobila kot darilo za diplomo in ga res nebi rada zavrgla. Kam naj se obrnem za popravilo?

 

Hvala in lep pozdrav,

Jasmina

Jasminy

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

24. maj 2011 12:29

Ali imaš mucka še v stanovanju?  V kolikor ja, potem, če njega vprašaš, ti stola ni treba dajat popravljat, on je itak zadovoljen s takšnim kot je. Dvomim, da se mu bo odrekel, tudi ko bo popravljen.

Sicer pa ne bi vedela, kje izvajajo takšna popravila, če jih sploh.

zeta

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. maj 2011 12:39

Včasih je pletene stole popravljala neka gospa iz Kamnika, žal se ne spominjam njenega imena, mogoče se ti pa kakšna Kamničanka, ki jo pozna oglasi.

Poskusi tudi poklicati v tovarno Stol v Kamniku, glede na to, da so izdelovali (mogoče jih še) Thonetove stole s pletenimi sedali in naslonjali, ti bodo gotovo vedeli svetovati.

nola

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

27. maj 2011 8:08

Obrneš se lahko na gospoda Komatarja, tel: 041/567762, meni popravlja sedala in naslonjala pri stolih, ki imajo sicer kovinsko ogrodje. Sem zelo zadovoljna z njegovo storitvijo.

Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti