Iščem odcejevalnik iz aremiranega jekla

Natalija 84  

član od: 20.5.2011

sporočila: 46

tema odprta - 24. maj 2011 8:04 | ogledi: 9.947 | odgovori: 6

Ze nekaj časa iščem odcejevalnik posode ,pokončen v katerega lahko zložiš posodo ,ki si jo pomil .Pri nas se da dobiti samo one plastične ,ki pa mi niso všeč in še praktični niso tako. V kolikor kdo ve kje bi si ga lahko kupila lepo prosim za pomembne informacije  imajo jih pa različne velikosti ,kot oblik.HVALA Lep preostanek dneva želim vsem. Bodite fanj

 

Natalija 84

Natalija 84

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. maj 2011 8:26

Če se ne motim, sem kovinskega videla v Nami, ma že pred časom, ko so imeli gospodinjske tedne. In pa v trgovini, ki je v pritličju stavbe Metalke, ne vem, kako se imenuje. Tudi že par mesecev nazaj.

Loni Makaroni

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

24. maj 2011 10:57

Natalija, išči z besedami: izdelki iz nerjavečega jekla, ali pa inox, ali pa stainless in kar nekaj tega dobiš ven.

 

Ognjič

Natalija 84  

član od: 20.5.2011

sporočila: 46

24. maj 2011 13:14

OK. Bom bolj jasna iz nerjevečega  materiala,V eni izmed revij sem videla in je tudi tako pisalo (armirano jeklo) .Preiskala sem že vse mozne trgovine pa nisem zasledila .Hvala če bo morda kje opazil bi bila zelo vesela če mi sporoči.Lep dan vsem

Natalija 84

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

24. maj 2011 13:33

Ko se pogovarjamo v slovenščini je vse takoj jasno. Iz nerjavečega jekla. Poglej na stran Kovinoplastike Lož. Tam izdelujejo precej stvari za kuhinje iz takega materiala. Lep dan.

janko1

roža  

član od: 25.5.2005

sporočila: 341

25. maj 2011 15:11

Odcejalnik kovinskega izgleda (v to, iz kakšnega materiala je, se nisem poglabljala) sem ne tako dolgo nazaj kupila v Rutarju v Ljubljani. Imel je sicer plastično posodico za pribor in plastičen podstavek, vendar pa podstavka ne potrebujem, ker sem odcejalnik namestila na ravno površino korita, za pribor pa uporabljam kovinsko posodico iz Ikeje. Podobnega sem nedolgo za tem videla v Lesnini na Brdu.

 

roža

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti