Natureta

tema je zaklenjena

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

23. maj 2011 22:39

multivitamin je napisal/a:

Edino kumarice se mi zdijo prekisle. Drugač pa nimam pripomb.

 

Multivitamin



multivitamin

 

 

Ravno to, da so prekisle je najboljše! Pripomba na Natureto: zakaj za vraga izvažate na Švedsko vse možne izdelke (vložene višnje?!), kislih kumaric pa ne? Sploh se ne dobi spodobnih, predvsem pa kislih kumaric  

vidim ogromno trgovsko nišo 

 

Lp, Sara

slovinkita

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

24. maj 2011 6:34

Meni so recepti od Naturete všeč.Sicer pa mi nihče ne stoji za vratom,da jih moram odpret.To je prosta odločitev.Mislim,da nekaterim gre tukajle nekaj drugega v nos,kot sami recepti.

kalcicl

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. maj 2011 9:44

Se strinjam z Multijevmi zadnjim postom Tudi jaz si ne izkljapljam reklam, čeprav bi si jih lahko. Etini izdelki so na najvišji ravni (s kumaricami na čelu) in tudi recepti se mi ne zdijo slabi, tako da res ne vidim nobenega problema. V bazi sem zasledila tudi tako osnovne recepte (kako se peče hrenovke, kako se naredi limonada ...), da se Etini prava mojstrovina.

JJ

neznan uporabnik

24. maj 2011 9:55

Meni je najboljša tista od Limnol (če se ne motim):

Lahko zanalašč vzameš svež grah z vrta namesto Naturetinega

japaja

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

27. maj 2011 7:30

Fuf. Meni pa preseda in vedno manj gledam recepte tukaj. Če bi objavila vsake toliko kak recept, ni problema. So lepo urejeni in bi bilo cool. Tako smo pa zasipani z ogromno količino. Nobeno pretiravanje ni dobro. Škoda. lepo je bilo. Mogoče ji pa zmanjka materiala in bo spet vse po starem. 

sonic

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

27. maj 2011 7:49

Kadarkoli pa kak dan ni bil obljavljen  noben recept, pa nekaterim spet ni bilo všeč. Lepo je, da velja pregovor: Sto ljudi, sto čudi.

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. maj 2011 8:19

Jaz pa pravim, da je sreča, da je dovolj konkurenčnih strani zadnje čase, da tisti, ki ne želi biti pri nas, res nima več izgovora, da smo edini in bo lahko gledal recepte tam, kjer so vsi sponzorirani uporabniško zanimivi ;-) 

Nenazadnje bi bil lahko uporabnik Natureta pač uporabnik, ki bi veliko pošiljal. V tem primeru pa verjetno ne bi bilo zamere, se mi zdi.

Na zadovoljstvo nekaterih pa na tem mestu obveščam, da je teh receptov omejena količina. Torej jih ne bo 10.000 ;-)

Jernej - administrator

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. maj 2011 9:17

bannanna je napisal/a:

škoda, jaz mam rada veliko receptov, zanimive si shranim na računalnik



www.mojalbum.com/naredilaana

 

Jaz tudi.

Mamamia

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

27. maj 2011 9:45

Meni pa se zdijo recepti Naturete zanimivi in bom sigurno kaj poskusila pripravit doma.

Nasploh pa so njihovo izdelki zelo kvalitetni. Sama sem pred mnogimi leti dobila recept za vlaganje kumaric, ki ga je dala ena izmed delavk v Eti. Tako, da če se mi ne da vlagat kumaric, kupim izključno  njihove.



Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 27. 2011 09:47

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti