Živim na veliki nogi!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

22. maj 2011 21:57

Imam sicer običajno žensko številko (39, včasih 38 - določenne firme), pa se prodajalci vedno potrudijo, če kake številke ni, da mi jo poiščejo v drugih svojih trgovinah. So že tudi v Gradcu preverjali, ne le v Sloveniji. PA ne gre za visokocenovne znamke, tam nekje srednji razred bi rekla (imen ne bom navajala, da ne bi kdo razumel kot reklamo).

Hema, jaz na tvojem mestu bi preverila ponudbe po internetu, tudi v Avstriji, za kak model povprašala po e-pošti, in se potem podala na pot. Kot je rekla Vendy, če se ti bodo enkrat potrudili in ti nekaj uredili, si bodo našli zvestega kupca - vsi pravi prodjalci tako ravnajo. Verjamem pa, da je odnos in prirpavljenost prodajalca odvisna tudi o tega, kakšen je lastnik do njega. Zadovoljen delavec bo dober delavec in se bo potrudil, če pa je nekdo v trgovini le, da mu mine čas, ker delodajalec do njega nima primernega odnosa, je pa seveda zgodba povsem drugačna. Eni pač kapirajo, kaj je to želja, zahteva in predvsem potreba kupca, eni ne.

 

Da ne zaidem - jaz bi prečesala ponudbo po interentu, potem pa akcija.

 

Mamamia

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

22. maj 2011 22:06

http://www.cinderellashoes.ie/categories/Size/European-Size

 

V googla sem vpisala big size ladies shoes. ta stran je zanimiva, solidni čeveljci (jaz sem izbrala številko 45, imaš pa na začetki strani več kategorij iskanja, tudi e-naslov, da jim pišeš, če na netu ni številkemodela, ki te zanima).

Evo, za začetek iskanja bo nekaj.

 

Lep pozdrav, mamamia

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

23. maj 2011 5:16

Tile dve strani pošiljata tudi čez mejo (internacionalno), a ne vem, če v Slovenijo:

http://www.barefoottess.com/category/shop_by_size.m12/?SI

 

http://www.designershoes.com/?limit=120&size=68

 

Pogledala sem še Zappos in Bluefly . Slednji pošilja internacionalno, a Slovenija ni na seznamu. Sorry.

Mogoče lahko tale pain in the ass spremeniš v svoj biznis. Čevlji so 2. najbolj prodajan proizvod za ženske. Ni hudirja, da trgovinica s "čudnimi" številkami ne bi laufala.

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. maj 2011 6:48

HEMA je napisal/a:

 

Multi, pri 37 letih sem prišla do zaključka, da z glavo skozi zid se ne da. Butasti trgovci bodo ostali butasti pa lahko še take scene delam, le kakšen kupec me bo čudno gledal.

 Po drugi strani se mi pa tudi butasto zdi, zakaj hudiča bi morala naročat čevlje, če je pa tok trgovin in se jim pač milo rečeno je.. za kupce.  " Imamo tole, če ti ni dobro pa nič!"  Zakaj že!!???  

 

 

Draga moja, daj še enkrat preberi svoje pisanje in toplo in iskreno razmisli, če je tole odnos, s katerim boš dosegla cilj, ki ga zasleduješ. A bi se ti, če bi bila na trgovski strani, potrudila po svojih najboljših močeh za kupca, ki ima tak odnos, kot ga imaš ti?

Tu se bere predvsem ena amorfna jeza, ki leti na vse živo in z amorfno jezo se ne zmaguje. Praviš, da se z glavo skozi zid ne da, ampak se mi zdi, nekaj tolčeš s palico na vse strani in tako po nepotrebnem trosiš energijo.  S takim pristopom se težko doseže kakršenkoli cilj, ki ga človek zasleduje.

Ti želim lepo življenje in to se ti bo tudi začelo dogajati, ko boš malo spremenila svoj attitude.

Vendelina jr.

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

23. maj 2011 11:01

Oh, Vendi, Vendi..

Tvoji nasveti so uglavnem super. Samo, ne moreš kar tako ocenjevat na počez kakšen je moj odnos do življenja in okolice. Tole sicer sploh ne spada v to temo, pa vendar. V življenju se mi je zgodilo že toliko nebodijihtreba reči, da bi lahko pisala knjige ( rak jajčnikov, 2xoperacija hrbtenice, smrti dragih....pa še kaj kar ni za vse.) in skozi vse grem kar se da pozitivno naravnana in mi je do sedaj kar uspevalo.

Na vsake tolko me pa nakuhajo kakšne takšnele prigode s čevlji in takrat nekaj časa vrem, malo prekipim in naslednji dan šibam naprej--v supergah in z nasmehom na obrazu, kot ponavadi

Včasih se kaj bere drugače, kot je napisano....

 

Lep dan vsem

PS: če bo danes popoldne dež in ne bom mogla na kolo, bova šla mogoče z možem v Celovec malo se razgledat

Ups, da me pozabim, Mamamija super stran. Mi sline tečejo do tal

 

Hema




Sporočilo je spremenil(a) HEMA dne 23. 2011 11:01

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

23. maj 2011 11:18

HEMA,  !

lp

mzm

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

23. maj 2011 11:29

Uh Vanja........... tele bi mela, pa tele bi mela, pa tele tud, pa pozimi bi mi teli škornji prav prišli.........o joj, kot bi otrok skoz izložbo torte gledal.... hihihi

neznan uporabnik

23. maj 2011 11:32

HEMA,

samo zate. Ta Tereza je malo teatralna, taka pač je. Dvorano ma pa polno in to veliko. Meni je všeč taka kot je.

 

Naj ti ta pesmica polepša dan in nakupovanje. Vsem ostalim tudi.

 

Mulivitamin

 

http://www.youtube.com/watch?v=RwxURV4hMt0

multivitamin

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

23. maj 2011 11:44

OOOO Multi, kako lepo hvala. Pa tako lepa pesmica.

Hema

neznan uporabnik

23. maj 2011 11:51

Ni za kaj. Draga nam Vanja iz Amerike,ti je pa dala zelo dober nasvet. Glede na to,da nimaš službe. Razmisli in se loti posla.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti