Anketa za seminarsko nalogo pri maturi

tema je zaklenjena

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

tema odprta - 17. maj 2011 15:56 | ogledi: 10.298 | odgovori: 23

Pozdravljeni,

pišem vam v imenu moje hčerke Nine, dijakinje SGEEŠ. Za poklicno maturo je izbrala anketo trošarine, zato vas prosim za sodelovanje. Vzela vam bo minimalno časa in že v naprej se v njenem imenu zahvaljujem.

Lep dan in lep pozdrav

 

http://fluidsurveys.si/surveys/ninchee6/trosarine-v-

planet_food  

član od: 22.4.2005

sporočila: 81

17. maj 2011 19:50

Izpolnjeno, čeprav ne vem koliko je prav ... mogoče bi kasneje objavila še pravilne odgovore, tako za izobraževanje drugih :)

planet_food

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. maj 2011 19:55

Ali bo ona v seminarski razlagala, koliko se navaden folk razume na trošarine??? Jaz se čisto nič, zato sploh ne vem, če naj anketo izpolnim. Čeprav meni sploh ne diši na anketo, bolj na kako kontrolko. In kaj bo Nina delala z mojimi napačnimi odgovori???? 

lp

cervus

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. maj 2011 21:13

Jaz sem jo rešila! Koliko je pa prav, pa ne vem.

 

naor

neznan uporabnik

17. maj 2011 21:38

Evo,jaz sem tud izpolnil že popoldan. Ampak meni tudi zgleda bolj kot kontrolka. Ni namreč nikjer možnosti odgovora - ne vem -.

 

No,upam,da lepo zaključi šolanje in držim pesti,da dobi čimprej službo.

 

Multivitamin

multivitamin

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. maj 2011 22:10

Očitno postajamo meka za ankete, še posebej take, ki s kulinariko nimajo kaj dosti (ali sploh nobene) zveze. In komaj komu pride na misel, da bi povprašal uredništvo strani, če lahko anketo objavi.

Kaj lahko človek iz gornje ankete pametnega izlušči? Po mojem (nestrokovnem sicer) mnenju - nič uporabnega. Ker, če imam samo DA/NE izbiro, hvala lepa, dopustiti bi mi morali vsaj možnost, da odgovora ne vem.

Po mojem mnenju to ne more biti kontrolka, ker bi k vsakemu DA/NE vprašanju sodil vsaj še dodatek Utemelji odgovor ali kaj podobnega. Če ne, se gremo lahko tudi na "an ban, pet podgan.......

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. maj 2011 22:50

Tudi jaz se strinjam. V uredništvu bomo razmislili, kako omejiti ankete, ki nimajo s kulinariko nobene veze, sicer bomo samo še poligon brezplačnih reševalcev anket, vsebina se bo pa izgubila.Žal lahko na prste preštejem anketarje, ki so potem po uspešnem novačenju predstavili vsaj rezultate ankete.

Jernej - administrator

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

18. maj 2011 8:23

Rešeno. Uspešen zaključek šolanja ti želim.

kara

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

18. maj 2011 9:14

Naj odgovorim v njenem imenu. Ta anketa je del njene seminarske naloge, ki je vsekakor zelo obsežna. Vem, da nima nobene zveze z kulinariko. Toda teh tem je tu zelo veliko.

Vsekakor pa ima uredništvo vso pravico tudi te omejiti. Vseeno hvala za pomoč.

 



Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 18. 2011 09:15

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. maj 2011 15:58

Bomo žal prisiljeni omejiti, samo to ne velja od tvoje ankete... Anketa je sicer najboljša tam, kjer pade na relevantno skupino. Ker na naši strani pač ni reprezentativen vzorec cele slovenske populacije, ampak je selekcioniran. In dati anketo sem samo zato, ker smo pač zelo obiskani, ni prav do rezultatov. S tem da Trixi to ne leti nate, ampak nasploh. Če sem pošten tvoje ankete še odprl nisem, tako da ne vem o čem sprašuješ. Zaskbljuje dejstvo, da se pojavlja toliko anket, ki nimajo prav nobene veze s tematiko naše spletne strani.

Jernej - administrator

Leyla_  

član od: 22.8.2008

sporočila: 164

6. jan 2012 10:38

Sestra bi potrebovala vašo pomoč pri predmetu "psihologija prehrane". Zato vas v njenem imenu prosim, da si vzamete par minutk in izpolnite to kratko anketo:

(link je odstranjen, ker je anketa objavljena brez dovoljenja administratorja, kar ni po pravilih naše strani, moderator2)

 

Hvala!

 

Edit: Anketa je sicer s kulinarično tematiko, ampak če se moderator odloči, da ni dovoljeno je objaviti, naj izbriše post. Rabi pa vsaj 75 odgovorov, tako da je vsaka pomoč zaželjena.



Sporočilo je spremenil(a) Leyla_ dne 06. 2012 10:49

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti