Malo večja posteljnina-kje kupiti

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

23. maj 2011 19:20

Borka7 obstaja blago malo večje širine.Nedolgo nazaj sem ga videla v naši metraži.Ti poročam,ko grem naslednjič.

Multivitam baje bodo v Zagrebu Švedi kmalu.

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

neznan uporabnik

23. maj 2011 19:28

A res? Saj jaz nisem v Zagrebu. Maribor sem jaz in mi je Graz ful blizu. Sem pa čustveno in še kako drgače navezan zelo na Zagreb, ki je meni najlepše mesto na svetu. In sem pogosto tam. Ljubljana mi je tudi zelo lepa. Ampak, meni ni mesta čez Zagreb. Mi je všeč London, Amsterdam...,da ne naštevam. Edino v Zagrebu se počutim doma.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

23. maj 2011 20:21

Borka7, velika izbira blaga je v industrijski coni na Letališki. Zelo blizu obvoznice, ko greš iz Most proti dol, na desni strani. Prvo je veliko skladišče Špara, še malo naprej je DZS in zraven je trgovina z blagom.

 

Pozdravček!

neznan uporabnik

23. maj 2011 20:27

Dragička,a to misliš tam ko je desno najprej skladišče Špar pol pa DZS  pa neka bencinska je poleg. Je to tam?

 

 

Multivitamin

multivitamin

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

23. maj 2011 20:29

Multiv, točno tam; ko zaviješ z Letališke na dvorišče je na desni DZS, na levi /točno na vogalu/ ta trgovina.

 

Pozdravček!

neznan uporabnik

23. maj 2011 20:31

Hvala. Za vse vem, nisem pa vedel,da je metrža na levi. Tenks.

 

Multivitamin

multivitamin

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

24. maj 2011 11:50

Dragička najlepša hvala, bom šla ob prvi priliki pogledat.

Multi - sem iz Lj.; problem pa ni toliko v dimenziji moje posteljnine, ki je standardna 2*2m, kot v tem, da ne dobim takšne barve kot bi rada - tudi v Ikei ne. Če bi našla primerno blago, bi jo dala delat. Blago širine 2m+ pa je nestandardno...

Anaeva - se priporočam

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

24. maj 2011 13:54

Draga Borka,

zelo dobro te razumem: če ni dimmenzije, je barva ustrezna in najraje oratno.

Če boš šla v tole metražo se priporočam, da jih pobaraš, če sešijejo posteljnino tudi po naročilu.

Očitno tudi za mojo posteljo ni druge variante.

HVALA vsem:)

 

beatrice

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

24. maj 2011 14:02

borka7, v Svet metgraže imajo 2,9 m široko blago za psoteljnino, pa še na naši strani imajo oglas.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti