Malo večja posteljnina-kje kupiti

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

18. maj 2011 21:02

hm ... to pa nevem, na žalolst že nekaj časa nisem bila tam, kakšno leto :)

Pitončica

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

19. maj 2011 9:58

Drage moje,

Včeraj sem bila polna elana in sem popoldne namenila novi posteljnini. Verjetno je bil razlog v PMS-ju, da sem tekala kot nora po glavnem mestu države, z nasmehom na ustnicah in videnjem nove pridobitve na moji postelji. Veselo razpoloženje je usihalo, moja pripravljenost za kompromise, tudi cenovne, pa je postajala vedno večja. A vendarle se je ob koncu dneva ta misija izkazala za nemogočo.

Torej, ničesar novega nimam pokazati na postelji, niti tolažilnih tangic.

beatrice

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. maj 2011 10:14

Zakaj pa tangice? A Evin kostum ni dovolj

Loni Makaroni

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

19. maj 2011 12:17

Rutar ima veliko posteljine, Lesnina na Brdu, Maxi, Nama in pa v BTC-ju je v hali A nekaj trgovini.

Meni kot primorki je nekaj povsem tujega imeti 2 kovtra na zakonski postelji. Res je, da je težje dobiti in izbira je slaba, pa cene so tudi ojoj, ampak midva bova še naprej pod istim kovtrom spala :)

Od kataloške prodaje ima La redoute veliko izbiro.

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

20. maj 2011 10:41

Hihi, Loni,

tangice zato, ker bi jih kupila za tolažbo. Moj evin kostim pa ni nič posebnega oz nič novega. Pa kaj bi razpredala-nobene spremembe ne bi s tem dosegla:)

Pitončica, sem gledala halens, pa imajo prevleke  za blazine preozke za 20 cm.

Jaja, saj vem, dekleta - kupiti moram nove kovtre in poštre, a ne. No, ampak še ne bom zdaj.

Etka,

a veš, meni je pa fino imet dva kovtra, ker mi na postelji zapolnita površino, da se ne izgubim

 

 

beatrice

sooonck  

član od: 8.6.2010

sporočila: 144

20. maj 2011 13:57

Beatrice, tudi jaz sem imela posteljnino malo večjih mer, vendar se je po prvem pranju tako skrčila, da je potem nanjo pasala vsaka prevleka, ki je bila prej vsaj 10-15 cm preozka. Ne vem sicer, ali imaš posteljnino, ki omogoča pranje, ampak jaz bi vsekakor poskusila. Tako ali tako ji bodo potem, ko jo enkrat opereš, te 'izvendimenzijske' prevleke prevelike. Sem pa sama na začetku to rešila tako, da sem kupila večjo posteljnino in jo zožala. Ker mi je bila seveda najbolj všeč tista, ki ni bila pravih dimenzij. Tudi to je rešitev :=)

sooonck

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

23. maj 2011 12:04

A mogoče katera ve, kje bi imeli kakšno večjo izbiro blaga za posteljnino širine recimo 2,2m? JAz bi jo namreč rade volje dala delat, problem pa je v tem, da imamo odejo dimenzije 2x2m. Hvala!

neznan uporabnik

23. maj 2011 18:21

Ti borka7, nimam pojma od kod si. Je pa dans moja soseda bla v Grazu v Ikei in sem ji naročil naj pogleda. Je pogledala in baje imajo vse velikosti,ki so bile tukaj omenjene. In verjetno majo tudi v Celovcu ali v Italiji. Za Zagreb pa nisem siguren, če imajo Ikeo.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti