Verz za obhajilo

Gdč Jasmina  

član od: 20.10.2010

sporočila: 21

tema odprta - 7. maj 2011 19:34 | ogledi: 12.977 | odgovori: 4

Pozdravljeni

 

nujno potrebujem en srčkan verz za fanta za prvo obhajilo 

Gdč Jasmina

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

7. maj 2011 19:50

Gdč Jasmina  Prepričana sem, da boš zmogla sama.

Glede na tole slikico, ki jo imaš v avatarju, fenomenalne recepte, ki si jih objavila v pol leta odkar si prijavljena, bo en skčkan verz za fanta za obhajilo zate mala malica.

Vilma

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

8. maj 2011 11:37

Jaz vedno verze za obhajilo/birmo izberem iz svetega pisma. Se mi zdi, da najbolj sodijo h tej priliki....Lp Saša

Mir in dobro!

puhka2  

član od: 17.5.2011

sporočila: 11

19. maj 2011 14:21

evo:

Jezus je ob neki priliki takole nagovoril svoje učence:
»Ne imenujem vas več za služabnike, ker služabnik ne ve, kaj dela njegov gospodar; vas pa sem imenoval prijatelje, ker sem vam povedal vse, kar sem slišal od svojega Očeta«.
Kljub neizmerni razliki med človekom in Bogom je človek poklican k prijateljstvu z Bogom.

upam da ti je všeč.

srečno!

puhka2

dotjama  

član od: 27.4.2009

sporočila: 30

19. maj 2011 14:51

Mogoče pa tole pesmico, meni se zdi O.K. Hostija bela, zibelka majhna, V zibelki božje Detece spi. Pojejo tiho angelci sveti, Tiho, da Jezus se ne zbudi. Pojte glasneje, angeli sveti, Jezus moj danes spati ne sme. Saj bo prišel zdaj prvikrat k meni In mi prinesel srečo v srce. Zibelko mehko mu bom pripravil, da v mojem srcu spal bo lahko. S pesmijo v sanje ga bom zazibal, Da bo počival mirno, sladko. Pa lep dan še naprej, dotjama

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti