Kaj speči fantu za rojstni dan

andrea84  

član od: 23.11.2009

sporočila: 67

tema odprta - 5. maj 2011 19:39 | ogledi: 12.628 | odgovori: 27

Rabla bi kak dokaj enostaven preizkušen recept s katerimi prisegate da je za vas najboljši. Pecivo pa bi rada da bi bilo čimbolj sočno. Npr. delala sem že rdečo kapico, skutine ledene kocke, tiramisu,nurello torto in še ka bi se našlo. Zdej bi pa rada kaj druzga sprobala

andrea84

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

5. maj 2011 19:51

Mmmm, kakšna dobro prepojena limonina ali pa čokoladna rulada, to je zame super.

kaja45

Mirjan  

član od: 8.3.2010

sporočila: 59

5. maj 2011 20:00

Steak.

Mirjan

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

5. maj 2011 20:11

Božanska čokoladna rulada.

peter

andrea84  

član od: 23.11.2009

sporočila: 67

5. maj 2011 21:58

Zelo dobri predlogi.

Zanima me ibiza za recept od čokoladne rolade.

 

andrea84

andrea84  

član od: 23.11.2009

sporočila: 67

5. maj 2011 21:59

Mamamia pri tebi je vse na slikah tako super videt,

 

andrea84

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. maj 2011 23:33

Woman to woman, girl to girl:

Moški v fokusu tvojega zanimanja ima praznik. Lepo. In fino praznujta. In fante vseh starosti se pri takih praznikih razveseli s tistim, kar v resnici že znamo. To je seksi. V bistvu je seksi pri obeh spolih to, da nam partnerji pokažejo kaj znajo. Ne pa to, da si, v preveliki želji po tem, da bi bilo nekaj novega, postavljajo vedno višje meje in potem jih nažira trema, če bo to okej ali pa ne. In potem moledovanje za pohvalo. A ti je tole dobro, veš, zate sem pripravila?....izdelek je pa bolj v amorfni fazi, ker se ni dovolj vadilo.....pa če je kaj  v resnici passion killer, je pa tako implicitno ali pa eksplicitno moledovanje. Pa strah prej, če bo zadeva uspela.

Za fantov rojstni dan je okej karkoli, ampak v resnici karkoli, kar ti gre od rok. Magari jagode s smetano, ki si jo sama stepla. Če je fant količkaj ta pravega materiala, ga bo itak bolj razveselilo, če mu boš to sladico servirala v kakšni strahovito prozorni zadevi, kot pa to, kako se tej sladici reče. Z dobrim modrcem in z gardom se doseže, da fant z guštom in hvaležnostjo poje tudi lepilo za papir (večna modrost moje mame), brez tozadevne opreme ti pa niti jed po elBulliju ne bo pomagala.

Ostale dni v letu pa izkoristi za piljenje slaščičarkih in kuharskih veščin. Pa za slovenščino.

 

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti