Modelčki za puding

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

12. maj 2011 7:48

Včeraj sem videla zelo lepe modelčke v Šparu /BTC/ in v trgovinici nasporti Špara - 1001 dar.

 

Pozdravček!

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

12. maj 2011 12:54

ne vem kaksne isces, kaj pa silikonski modeli za muffine - ti znajo biti tudi v drugacnih oblikah.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

14. maj 2011 17:18

V Sparu imajo modelčke na posebni polici za peko. So posebni, ker imajo pokrovček in luknico, da laže pade ven. Odlični so tudi za panakoto.

Lahko jih kupite komu za darilo.

Moji so kupljeni v Merkurju, nekoč davno, pa se bom požrla, ker nisem kupila tudi velikega s pokorovom. Je kdo videl kje v sedanjosti ?

F r i n a

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

14. maj 2011 18:28

Hum, Frina, jaz ga imam doma. (Še nikoli uporabljenega .)

Sem ga kupila v Italiji, v enem supermarketu v stari Gorici.

tjas

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

19. maj 2011 14:32

[citat=--Negramodelo--]

Jaz imam pa tele http://www.ideo.si/a/modeli_puding_in_panna_cott  - super so, ker odpreš in res pade puding ven. Pri teh ostalh sem vedno mela "tehnične težave"


To si tisti, ki jih omenjam. Z lahkoto izprazniš posodico.

F r i n a

ela113  

član od: 26.4.2011

sporočila: 134

19. maj 2011 15:06

Modelčke ima tudi Tupperware. Ne vem, koliko stanejo, mi smo jih dobili za darilo. Pa jih tamala uporablja v svoji kuhinji, da se igra z njimi  Meni so neuporabni, ker gre premalo vsebine v lonček

Negramodelo  

član od: 26.12.2010

sporočila: 4

19. maj 2011 21:55

[citat=--frina--]

[citat=--Negramodelo--]

Jaz imam pa tele http://www.ideo.si/a/modeli_puding_in_panna_cott  - super so, ker odpreš in res pade puding ven. Pri teh ostalh sem vedno mela "tehnične težave"


To si tisti, ki jih omenjam. Z lahkoto izprazniš posodico.



F r i n a[/citat]No no pa smo se ujeli ;)

Sam večjih pa nimajo pa bi bil mogoče res fajn. Naš mali obožuje tak zajtrk, mama pa tudi vsa vesela, ker celo uspešno padejo ven

Negramodelo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti