Morje dalmacija

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. maj 2011 19:24

Rosie, jaz sem na tem zveličavnem forumu n-krat odgovarjala na dalmatinske teme. Če ti je tako pri srcu vloga pravičnice, potem se pripravi na materijo ali pa se ne taki vlogi izogni.

Je pa res, da je tole izgubilo vsak sok, tako da res nima več smisla.

Vendelina jr.

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

7. maj 2011 7:35

Haha,že navsezgodaj sem se nasmejala.Moram reči,da sta mi tako Vendi kot tudi Japaja po načinu pisanja zelo zanimivi ženski in poste obeh rada preberem.Ne znam pa si predstavljat kako bi zgledalo njuno soočenje v realnem svetu.Ali bi "frčalo perje"?

mamamia

kalcicl

nat12  

član od: 26.8.2010

sporočila: 2

7. maj 2011 10:21

Sem bila lansko leto na letovanju na Braču, in sem zelo zadovljna. Letos grem spet tja. Velik apartma, vse imaš od mikrovalovke do prelnega stroja. Pet minut do plaže;... Zadnji večer pa še šefe tapravo večerjo priprav na roštilju. Za prste obliznit dobro... 

http://www.facebook.com/pages/APARTMAN-SUPETAR-/17144

 

Prijetno dopustovanje:)

 

nat12

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

8. maj 2011 10:38

Madonca, kako so nekatere poznavalke vsega živega. Enako dobro se spoznajo na modo in Dalmacijo, Španijo in nogomet, pravopisje in štikanje šal ovratnikov, le na pridelovanje hrane malo manj.

mejačka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. maj 2011 13:29

Ja, mejačka, ene se izobražujemo in se potem tudi vidijo kakšni učinki. ene se pa žrete od foušije. Tako gre to v življenju.

Vendelina jr.

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

8. maj 2011 15:37

Vendelina. ta tvoj odgovor se mi zdi pod tvojim siceršnjim nivojem. Ma, kakšna foušija, no. Kar se mene tiče, sem zadovoljna s svojimi potovalnimi izkušnjami, ki jih ni malo, niso pa enake kot tvoje. Mi pa na misel ne pride, da bi na zastavljeno vprašanje odgovorila na tak način , kot si ti odgovorila avtorici začetnega posta. Če ne vem odgovora sem pač tiho, če vem, pa z veseljem pomagam in povem o svojih izkušnjah. Dalmacijo dokaj dobro poznam, vendar ne morem priporočiti recimo nekega apartmaja, ker so moje izkušnje od tam vedno enonočne in nikoli nikjer ne prespim več kot eno noč.

In če se tebi zdi, da mi je pri srcu vloga pravičnice, se ti pač zdi.

Lp,

rosie

neznan uporabnik

8. maj 2011 15:59

Žrtje od foušije, nov Kulinarika.net pojem, ahaha....

 

japaja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. maj 2011 16:39

japaja je napisal/a:

Žrtje od foušije, nov Kulinarika.net pojem, ahaha....

 



japaja

 

Star, zelo star kul.net pojem, ne nov; ni se vse zgolj z nekaterimi začelo, pa či si šetako želijo  

 

mamamia

mamamia

neznan uporabnik

8. maj 2011 16:44

Vsak dan je nov začetek

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti