Piknik lokacije

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

3. maj 2011 13:47

Ob Žolniškem jezeru je tudi kar nekaj možnosti za lep piknik v sožitju z naravo. Še prej se pa le oglasite v ribogojnici ob jezeru, kjer vam postrvi tudi očistijo, potem pa hitro z njimi na žar, ni boljšega!

kaja45

karajan  

član od: 21.2.2007

sporočila: 98

3. maj 2011 14:18

Si morda mislila Žovneško jezero?  Če res prodajo tudi za vikende postrvi, potem vse kar rabim poleg vremena :)). 

 

Hvala 

karajan

karajan  

član od: 21.2.2007

sporočila: 98

3. maj 2011 14:29

Si morda mislila Žovneško jezero?  Če res prodajo tudi za vikende postrvi, potem vse kar rabim poleg vremena :)). 

 

Hvala 

karajan

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

3. maj 2011 15:49

Ja, ta pravo bo ;)

Postrvi v soboto so, za nedeljo pa nisem čisto sigurna. Ribogojnica je pa ob severnem delu jezera, je tudi označeno.

kaja45

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

4. maj 2011 11:59

Mnogokrat smo že imeli piknik ob raznih vodah, skoraj vedno z otročki in nikoli nismo imeli nikakršnih problemov in še nihče se ni utopil. Če imaš poleg otroke pač moraš pazit nanje, pa naj bo to ob vodi ali pa v nakupovalnem centru. Prepričana sem, da v takih centrih starši velikokrat "izgubijo" otroka, da bi se kaj groznega zgodilo ob reki, pa verjetno še nisme slišala.

mejačka

Trnovo  

član od: 9.5.2007

sporočila: 13

5. maj 2011 11:20

Morda pride prav informacija, da je urejen piknik prostor tudi v Ljubljani in sicer na lakoaciji Kajak kanu kluba Ljubljana, Livada 31. Več informacij dobite na spodnjem linku.

http://pikniki.si/Piknik+lokacije/141/Kajak+kan

 

Trnovo

karajan  

član od: 21.2.2007

sporočila: 98

6. maj 2011 8:50

Mislil sem na lokacije v naravi, ob rekah... ne komercialne ponudnike.

karajan

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

6. maj 2011 9:08

Saj te so tudi v naravi in nimaš skrbi na čigavi zemlji si in ali te bo kdo prepodil sredi piknika. Pa še kurišče imaš pripravljeno, koše za smeti in podobno. Mi uporabljamo več ali manj samo še take.

Preden uskladiš samo urnike vseh povabljenih, pride prav pri organizaciji predpripravljen prostor.

Če ti pa to ne odgovarja, je pa najboljša možnost, da se enostavno usedete v avto izberte destinacijo v grobem in se pač ustavite kjer vam bo všeč.

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti