Mladinski filmi

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

20. maj 2011 20:09

Vendelina jr. je napisal/a:

royyaa je napisal/a:

Zanima me, če gdo kdo ve za dober mladinski film, ki je primeren za 12-letnike. Prosim, da ne naštevajte Slovenskih! slovenskih.

 Hvala lepa za pomoč

lp. royyaa

 

royyaa

Bi rekla, da velja prosti čas prvenstveno nameniti izboljšanju veščine izražanja v slovenščini.



Vendelina jr.

 

Če že popravljamo, pa naj bo točno. "Prosim, da ne naštevajte", ni. Prosim, ne naštevajte je čisto v redu. Popravljeno pa bi bilo "Prosim, da ne naštevate".

 

nike

royyaa  

član od: 25.2.2011

sporočila: 25

12. feb 2012 13:06

Hvala za vse nasvete in odgovore, res se vam lepo zahvaljujem. :)

royyaa

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

14. feb 2012 21:28

royyaa je napisal/a:

Med prostim časom rada gledam filme. Zanima me, če gdo ve za dober mladinski film, ki je primeren za 12 letnike. Prosim ne naštevajte Slovenskih!

 

lp. royyaa

 

royyaa

ž

 

Hitra zebra, Lemon snickers, Harry Poter,  mrs. Dubfire, Narnia,  Očka, ne ga srat, Shrek,  Obuti maček, Spirit, veliko je tega, ne spomnim se vseh naslovov...malo pišče, Denis, ET, Nemo, King Kong...

vd007

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

17. feb 2012 18:51

Nanny Mcfee :)

vd007

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. mar 2012 20:12

Nostalgija večer; danes na sporedu ČISTO PRAVI GUSAR....

Čaj, kavč in film. Perfektno.

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

mrdica  

član od: 6.4.2007

sporočila: 117

21. sep 2012 16:42

Pozdravljeni!

Iščem slovenski film Tajno društvo PGC. Ali morda kdo ve, kje bi se ga dalo dobiti? Zelo bi bila hvaležna za informacijo. Hvala.

P.S.: Na Cobissu in tudi na vseh spletnih straneh, kjer se lahko filmi vlečejo dol, sem že pogledala.:(

mrdica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. sep 2012 17:02

A to je kakšna cinofilska želja, ker potem je pravi naslov Filmski muzej (pa še lepo kraško pokrajino boš lahko obiskala). Ali pa je to kakšna stiska, ki se non stop pojavlja tudi na med.over.net, ko starši išlejo ta film, ker juniorji tega niso prebrali za obvezno domače branje?

Vendelina jr.

Nomen  

član od: 13.3.2012

sporočila: 135

21. sep 2012 23:49

Zelo lepo bi bilo, če bi se na tem forumu dejansko odgovarjalo na zastavljena vprašanja. Kritiziranje se mi res ne zdi na mestu ... Sicer se mi zdi, da je za današnje dvanajstletnike Sreča na Vrvici že nekoliko preotročja. Spolh pa je gospodična napisala, da je slovenske že skoraj vse videla, kar je, roko na srce, zelo pohvalno.

 

Sicer nisem strokovnjak, vendar menim, da so tisti 12-letniki, ki vnaprej povedo, kaj si želijo in česa ne (za nasvet pa kljub temu dejansko vprašajo), dovolj zreli, da si ogledajo vsaj kakšnega Avatarja.

 

P.S.: Mrdica, film se lahko dobi tu: http://www.planetdivx.com/gen/film.neclani.php?id=540, vendar ni brezplačen

Nomen

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. sep 2012 9:21

Nomen je napisal/a:

Zelo lepo bi bilo, če bi se na tem forumu dejansko odgovarjalo na zastavljena vprašanja.


Nomen

 

C'mon, a tebe nikoli ne zanima kontekst in ozadje zastavljenega vprašanja? To je vsaj toliko zanimivo kot vprašanje samo.

 

Nomen je napisal/a:

Kritiziranje se mi res ne zdi na mestu ... Sicer se mi zdi, da je za današnje dvanajstletnike Sreča na Vrvici že nekoliko preotročja.


Nomen

Ups, najprej kritiziranje ni na mestu, v naslednjem stavku pa točno to. Ali pa je to o Sreči na vrvici samo mnenje? Ker je včasih je med mnenjem in kritiziranjem hudičevo tenka črta.

Vendelina jr.

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

22. sep 2012 9:40

mrdica je napisal/a:

Pozdravljeni!

Iščem slovenski film Tajno društvo PGC. Ali morda kdo ve, kje bi se ga dalo dobiti? Zelo bi bila hvaležna za informacijo. Hvala.

P.S.: Na Cobissu in tudi na vseh spletnih straneh, kjer se lahko filmi vlečejo dol, sem že pogledala.:(



mrdica

http://www.youtube.com/watch?v=D-879Z07nfI

Sergej

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti