Mladinski filmi

neznan uporabnik

4. maj 2011 16:22

Ja, vsak se zatipka in naredi napako. Samo najmanj kar je, če se že sprašuje za pomoč na koncu napiše Hvala vnaprej. Tako se komunicira,če kaj že ravno prosiš. In se nekdo trudi pomagati. Hvala na začetku je pomembneje kot na koncu, ker te je pač nekdo malo okrcal.

 

In dokler tega ne obvladaš, imaš google, tam se vpiše -  movie data base, od tam naprej se išče. Ker očitno angleščino obvladaš, ti ne bom pisal nadaljnih napotkov, kako se iščejo naslovi filmom tujih. Pa še nekaj, če se tebi zdijo Gadje, Sreča na vrvici, Bratovščina Sinjega galeba... dolgčasni, potem moraš tudi sama biti zelo dolgočasna.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

4. maj 2011 16:39

Dej ga no biksat, Multivitamin! Kje si pa prebral, da so tej punci Gadje dolgočasni??????!!!!!!!!!

 

Pišuka, jst bom že počas doktorirala s temi vašimi interpretacijami vsega, kar nekdo napiše...jao, majko mila!!!

japaja

neznan uporabnik

4. maj 2011 16:44

Jah,če ti nekaj ni včeš ti je po vsej verjetnosti tudi dolgočasno. Doktorat ti pa jaz osebno podelim, ko ga boš absolvirala.

 

KWAK,KWAK. Pa CMOK,da nauš nosa do tal povesila.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

4. maj 2011 16:56

Če si kompetenten za podeljevanje doktoratov...ni problema!

To, da ti je pa nekaj dolgočasno, če ti ni všeč, je pa tvoja interpretacija. Ti podeljujem popravni izpit iz razumevanja drugih ljudi. Cmok!

japaja

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:01

Pa še nekaj. Jaz osebno sem mnenja, da vsaka najstnica in najstnik v Sloveniji mora najprej dobro absolvirat domačo produkcijo. Knjižno,filmsko,glasbeno,plesno al kakršnokoli že. Pa magari 100 krat gleda ali bere. To je treba vcepiti v zavest. Pa bilo dolgočasno, nezanimivo, suhoparno ali kaj podobnega. Nato pa jaz osebno nimam nič proti, če kdo cele dneve in noči gleda tuje programe.

 

In, če si slovensko produkcijo vcepi v možgane, se tudi zaveda kdo je,kam spada, kje so njene ali njegove korenine. Če niso tukaj, se pa gradi pripadnost okolju v katerem živi in kasneje ustvarja. In s tem se pridobi tudi ogromno samozavesti. Da nekdo ponosno pove, da je Slovenka ali Slovenec in kaj je njena ali njegova kultura.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:06

In kdo pravi, da dekle tega že ni absolviralo?

japaja

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:13

Ma daj japaja, nehaj no,prosim. Kaj te zabava mene provocirat. Po njenem pisanju, ni absolvirala. Pa pustimo no. Saj naslove je dobila. In par dobronamernih nasvetov tudi. Če pa ti smatraš,da sem jo hotel očrnit, pa smatraj.

Pa še doktorirala boš poleg.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:17

Ohjoj, da bi tebe hotela očrnit? Le zakaj neki??!!

 Ja, pustimo to, a ne? Punca je itak stara 12 let, če sem prav razumela. Saj ji ni treba takoj vsega priskutiti?

Evo ti lupčka

japaja

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:18

Sorči, ne očrnit pač pa provocirat??

(kar pa ni težko press)

(pa kolkor se blesavga delaš KVAK)

japaja

neznan uporabnik

4. maj 2011 17:21

 

Evo tebi 20 njih.Za vsak kvartal 3.

 

V zadnjem ti bo en zmankal, pa bom pol poslal dodatnega.

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti