Cvrtnik (friteza) bob home

karlinka  

član od: 1.2.2008

sporočila: 181

tema odprta - 26. apr 2011 15:42 | ogledi: 6.593 | odgovori: 3

Lepo prosim za izkušnje s cvrtnikom BOB HOME, ki ga prodaja Neckermann. Zanima me predvsem, kako se čisti oziroma, koliko je razstavljiv. Za katero fritezo gre, je razvidno iz spodnje povezave. Lep pozdrav in hvala.

http://www.neckermann.si/si/nm2/tehnika/gospodinjstvo/

karlinka

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

26. apr 2011 17:16

Jaz jo imam in se je kar dobro obnesla, se lepo pere predvsem v pomivalnem stroju, sama sem jo prevrela v večji posodi z eno kocko detergenta za pomivalne stroje. Imam jo še sedaj in jo uporabljam kadar nas je več (sedaj sva dva), za kakšen roj. dan. Rabi pa res tri litre olja . franciska

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

26. apr 2011 17:20

Še to, razstsavi se vse in vse lahko opereš razen grelca tega moraš ročno pa ni panika, saj je v olju in se vse prepeče (bacili ). franciska

karlinka  

član od: 1.2.2008

sporočila: 181

28. apr 2011 19:00

Hvala Franciska, glede na to, da praviš, da se vse rastavi, jo bom naročila, ker jo rabim za takrat, ko imam veliko ljudi na kosilu. karlinka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti