Pomoč:) fondant iz metroja

twinsika  

član od: 25.4.2011

sporočila: 12

26. apr 2011 20:14

Povej mi naslov pa ti ga pošljem:):) na zs.Poštnino pa povrneš. Bo ok??? Nekaj ga bo vzela mama:):) Baje je na you tube vidla, kako ga bo porabila... twinsika

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. apr 2011 20:54

twinsika je napisal/a:
Piše standard fondant. Dobila pa tako, da sem našmu naročila tičino, pa je tole prvleku:):) Pojma nima koliko je stalo...Gor pa nobenega podatka za uporabo.

twinsika
Po moje ti je moz ze prinesel tisto, kar si narocila. Si vedarle imela idejo, kaj bos naredila iz ticino mase? Ticino maso (fondant) je treba razvaljati na sladkorju v prahu. Poisci na KulSlo temo o tej zadevi. Ena od njih ima ogromno strani, kjer najdes vse sorte nasvetov, kako in kaj. Ce ti bo se kaj nejasno, vprasaj in tiste izkusene ti bodo z veseljem svetovale. Vanja

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

27. apr 2011 9:19

Po tvojih pripovedovanjih ti je po moje mož kar prinesel pravo zadevo .... kot ti je Vanja že napisala, boš na kulinariki našla ogromno navodil kako sedaj s tem ....

Drugače pa zanimiva informacija ... spet nova lokacija za nabavo ticine  .... če se bo le obnesla in seveda odvisno od cene .... dekleta javite rezultate .... 

katjushka

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

27. apr 2011 12:04

*Alisha* je napisal/a:
Cena je kot se jaz spomnim okrog 3,5€- sem se jaz enkrat zmotila in to kupila ker se mi je zdela strašno poceni tičina na srečo je bilo pri meni samo 2 kg. Jaz sem ga potem za kak obliv na mafine, piškote, minjone uporabla... stopiš v mikrovalovki, dodaš mogoče kakšno žlico vode, po želji aromo ali barvo... No, tako se je pri meni obneslo, pojma pa nimam kaj bi počela z 10 kg, ker pri meni je bilo že 2 čisto preveč

*Alisha*

 

Najverjetneje smo vse kupile isto zadevo, jaz sem kupila 2kg že pred leti, in nikoli porabila ...

zadeva je daleč od tičine, precej bolj mehka, lepljiva ... mogoče bi se jo s škrobom ali sladkorjem v prahu dalo ugnest do neke podobnosti s ticino :/

drugače nimam ideje kako porabiti, ker moja kanta je toliko časa čakala v omari, da je potem romala v smeti :/

Pitončica

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

27. apr 2011 16:11

Ce mu dodas par kapljic arome (meto) oblikujes kroglice ali ploscice in oblijes s cokolado dobis home made after eight

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

asimetra  

član od: 2.1.2008

sporočila: 173

28. apr 2011 12:55

Včeraj sem bila v metroju...in sem malo brskala in našla 2 stvari. 1. je bila Ticcino massa in je na posodi (2,5kg) narisana torta in piše za oblikovanje valjanje... 2. je bila Fondant posoda (2kg) in ni imela narisanega na etiketi nic, samo pisalo je fondant z modro barvo ... Obe posodi sta bele barve in skupaj na polici tako da lahko pride do zamenjvae, če nisi pozoren. Če na tvoji kanglici torej piše fondant imaš napačno stvar, ki ni namenjena valjanju. LP asimetra

asimetra  

član od: 2.1.2008

sporočila: 173

29. apr 2011 13:35

Za fondant nisem prepricana ampak mislim daje bil 19€ ticcino masa pa 18€ asimetra

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

2. maj 2011 13:05

Jaz sem oboje kupila in probala, meni pač ni bilo všeč, kako boste ostale zadovoljne pa poročajte.

Prvič sem kupila fondant in to se niti slučajno ni dalo razvaljati, šele kasneje sem ugotovila da imam napačno in potem nekajkrat s tem probala oblivat piškote in minjone, ampak res je, ni bilo ravno lepo tekoče... Je bilo treba skoz sproti segrevat. Na koncu je kantico doletela enaka usoda kot Pitončicino

Drugič sem kupila tičino, ampak glede na to, kakšne kvalitete je v primerjavi s tisto iz PV, cena pa še malo višja, bom ostala kar pri oni iz PV. Metrojeva še vedno čaka v omari, uporabljala sem jo samo dvakrat, ko je bilo pomanjkanje tadobre Mi je pa boljšega okusa, ker se mi zdi manj sladka.

*Alisha*

twinsika  

član od: 25.4.2011

sporočila: 12

2. maj 2011 15:14

Evo rezultat:):)

Danes pekla mafine in oblila  s fondantom. Sem super zadovoljna. En pekač sem oblila roza enega pa pustila belega. Sem pa malo razredčila z vodo in potem kapice namočila in postavila na podlago.

 

 

twinsika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti