Bralnik e knjig

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

24. apr 2011 2:38

Hja, tudi strokovne lahko kupiš, pa so skoraj enako drage kot papirnate. Zastonj je pa samo klasika.

Pa seveda *.pdf si lahko pošlješ gor. Uporabno, čisto isto kot papirnata verzija pa vseeno ni.

Se še privajam...

 

 

Nasja

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

25. apr 2011 20:33

Plus: Z Amazonovim Kindlom imaš branje v rokah pol minute po tistem, ko si si ga zaželel, pa še poštnine ti ni treba plačat. Minus: Ni knjiga. sonci

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

26. apr 2011 11:40

Za rojstni dan so me moji obdarili z bralnikom Bebook Neo, ki me je navdušil. Seveda pa se ne bom odpovedala čaru branja "prave knjige".

 

barbara9

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

14. okt 2012 17:52

Valerie M.Grant: Dobro jutro Hollywoos- Temne sence Hollywooda

zelenci, kdo je potem avtor te knjige?

tejkica

zelenci  

član od: 7.11.2010

sporočila: 9

14. okt 2012 21:30

Tejkica, Valerie M.Grant je bil psevdonim, vendar menim, da to zdaj ni več potrebno (lahko si pogledaš na Cobissu).

V obliki elektronske knjige je prvi in drugi del zbirke Dobro jutro Hollywood. Drugi del ima naslov Nepričakovana vrnitev, tretji del je tudi že napisan in bo ravno tako izšel kot e-knjiga.

Prijetno branje in užitek vsem skupaj :)))

zelenci

android123  

član od: 25.11.2013

sporočila: 2

25. nov 2013 21:50

Spoštovana Julijasi!

 

Elektronski bralnik je perfektna zadeva za branje in samo za branje. za vse ostalo si kupi tablico. Mnogo kdo je bil sprva skeptik, a si je po prvi eknjigi hitro premislil. Bralniki so super. sp prijazni za oči (brez glavobolov) in jih imaš s seboj vedno in povsod. Sicer ne vem kako je tvoje mnenje jaz ti globko odsvetujem Kindle ker je to samo znamka ki jo preplačaš 2x. Treba se je zavedati tudi, da se z nakupom Kindla zavežeš da boš kupovala knjige izključno pri amazonu in nikjer drugje. npr. Kindle paperwhite ne podpira niti format MOBI :( Če pa kupiš odprto dostopni bralnik, boš lahko brala vse eknjige od PDF do EPUB, teh je v sloveniji že kar nekaj. Osebno toplo priporočam bralnike ICARUS, ker so poceni in kvalitetni, pa še ne gre za kitajski kič ampak stoji resna firma od zadaj...edini problem je da jih še Slovenija trenutno ne pozna!



android123

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. nov 2013 8:37

A delamo reklamo?

Loni Makaroni

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

26. nov 2013 9:37

no ja, tudi ce dela reklamo ima "skoraj prav" - kot vem kindle res ne omogoca kupovanja knjig drugih zalozb in bere omejen nabor formatov (lahko bere mobi). To je tudi razlog zakaj nimam Kindla  

Icarus (nizozemski) pa je cenejsi in ima zelo dobre ocene - sodi med najbolse bralnike za branje pdf-ov.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. nov 2013 9:55

Hm, jaz pa imam Kindle 9,7" in bere PDF... ;-)



Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti