Beljakovi poljubčki - shranjevanje

pe-dada  

član od: 2.12.2002

sporočila: 11

tema odprta - 20. apr 2011 22:25 | ogledi: 11.252 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Ker sem pekla piškote, pri katerih so mi ostajali beljaki, sem iskala in našla en recept beljakovih poljubčkov (samo beljak in sladkor). Mislim, da so mi fajn uspeli.

Me pa zanima, kako se shranjuje takšne poljubčke? Pločevinasta škatla, morda tudi zamrzovanje?

Koliko časa lahko zdržijo največ (če jih ne pojemo ;)?

Hvala za vsak odgovor ... pa prijetno peko v predprazničnih dneh!

Dada

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

20. apr 2011 22:52

Jaz jih delam z dodakom kokosa in jih shranjujem v pločevinasti škatli, tako kot vse ostale piškote. Seveda, vsako vrsto v svoji škatli. Ostanejo kar dolgo, vendar jih pri nas kar hitro pojemo. Zamrznila jih pa še nisem. Mislim pa, da bi lahko tudi tvoje piškote shranila v pločevinasti škatli. regina

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

20. apr 2011 23:22

V pločevinasti škatli zdržijo dolgo, tudi tri tedne (če jih skrijem, več pa še nisem zdržala). 

lp

mzm

pe-dada  

član od: 2.12.2002

sporočila: 11

21. apr 2011 9:49

Najlepša hvala dekleti! če ima še kdo kakšno izkušnjo, pa je tudi dobrodošla ;) lep pozdravček! D.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

21. apr 2011 19:23

Tile res zdržijo tudi več kot mesec, preverjeno. Po približno pol leta sem jih našla v kotu omare in še vedno so bili dobri (le nekega gušta nisem imela, da bi jih jedla, vseeno) :)

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti