Podarim mlade muce

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

21. apr 2011 14:49

Rosi Če hočeš žival razumeti, se moraš postaviti v njen položaj in razmišljati kot ona. franciska

neznan uporabnik

21. apr 2011 14:49

Franciska, spet BRAVO. Če pa komu tam v vasi kaj ne paše pa ga al jo vsipaj na goflo.

 

 

Multivitamin

multivitamin

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

21. apr 2011 15:00

Sem preveč močna in še kulturna zraven, kar se ne sklada glih. Vidim pa, da nekaj moje "gunđanje pomaga, saj malo oklevajo pri nabavi novega psa, ker so jih uničili že kar nekaj. Uglavnem, ni jim mar in se jim ne smili nobena žival. Sem pa zelo vesela, da me ti tudi podpiraš MULTIVITAMIN in se ti zahvaljujem, velika HVALA. franciska

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

21. apr 2011 15:03

Ma ne vem. Če jih hranim, so moje , če jih ne, jih trpinčim. Nikoli prav. rosie

neznan uporabnik

21. apr 2011 15:14

Ma daj Rosie, ne kompliciraj si lajfa. Daj mačkam jest. Pa vodo vsaj.

 

Multi

multivitamin

neznan uporabnik

21. apr 2011 15:17

Franciska, absolutno te podpiram. Če ne gre drugač pa prijavi policiji one. Boš postala še bolj osovražena mogoče. Samo boš pa nardila nekaj za živali in zase. To je ena od poti ali načinov, kako človek dozoreva in se izpopolnjuje. Kr hrabro naprej.

 

 

Multi

multivitamin

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

21. apr 2011 15:18

Moje mišljenje je, da če jih hranim, moram poskrbeti tudi za ostalo. Maček se zadržuje tam kjer dobi za jesti in se preseli ko ji nobeden nič ne da . Zato je treba poskrbeti tudi za mladiče, saj drugače ti samice pripeljejo dvakrat ali tudi trikrat na leto svoj drobižpred hišo, zato je važno, da se poskrbi za sterilizacijo. Mislim, da imajo nekatere občine to urejeno v zavetiščih. franciska

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

21. apr 2011 15:56

Franciska, pa še kako te podpiram tudi jaz. In upam, upam, da nas je več takšnih. Srce se mi trga, ko vidim, kakao se še v veliko primerih ravna z živalmi. Včasih se človek počuti tako nemočnega in žalostnega.

In boli me, ko se nekateri tako zgražajo, koliko pozornosti in skrbi, da se posveča živalim, medtem, ko je toliko ljudi v stiski.

Da živi mnogo ljudi v težkih razmerah se strinjam. Vendar, dokler ne bomo imeli sočutja do živali, ki so popolnoma odvisne od našega čuta do njih, je iluzorno pričakovati, da ga bomo imeli do ljudi. Ker človek, ki ni ravnodušen do živali, tudi do človeka ni.

Franciska in Multi, vem, da nas je kar nekaj, ki nas bolečina ali stiska živali globoko prizadene in radi priskočimo na pomoč. Kar takole na pamet se spomnim še Mame F, pa Nole, Nene morje, Ežoj tudi lepo skrbi za svoje mačje otroke, naj ne zamirijo tisti, ki jih nisem omenila. Hotela sem reči le, kako bi bilo lepo, če bi se število nas, ki jih imamo radi, množilo vsaj s tako hitrostjo, kot prihajajo na svet male mačice.

zeta

neznan uporabnik

21. apr 2011 16:09

Saj nas je precej veš. Glavo gor in gremo pokončno naprej. Četudi nas majo za čudake.

 

Multi

multivitamin

nana2  

član od: 31.7.2009

sporočila: 13

21. apr 2011 16:16

za muce se iščejo resni in ogovorni lastniki za mamo bo tudi poskrbljeno ! nana2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti