Kulinarika.net v2.031 - izboljšano iskanje

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. apr 2011 13:49

jernej je napisal/a:

Link na fotoalbum pa lahko pripopaš sicer med opombe zdaj ja, če boš v albumu postopek razložila. Seveda lahko. Saj do zdaj sem jaz te linke lepil, če je kdo prosil, ko je pošiljal recept. Zdaj lahko pa sami ;-) 



Hvalaaaa.

Opozorila pa bom, da je link s postopkom pod: Komentar uredništvu.

Hvalaaaaaa, hvalaaaaaaaaaa1

lp!

Živi s srcem, ne z glavo.

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. apr 2011 14:02

Ravnokar sem poslala en postopek poleg recepta

Juuuuuuuuuuuuhu, mi je uspelo!



Živi s srcem, ne z glavo.

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 20. 2011 14:05

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

20. apr 2011 17:49

jernej je napisal/a:

nola: Če te prav razumem si za to, da imaš možnost povezati recept in fotoalbum, kjer je postopek recepta?

Glede ocenjevanja... si mislila torej "ocenjevanje" oz. koristnost mnenja? Da bi lahko mnenje nekako "ocenil"?



Ja, to sem imela v mislih, glede receptov in fotoalbumov.

V mnenjih o receptih skoraj vsi, tudi jaz, le prevečkrat izražamo navdušenje ali nestrinjanje z receptom brez argumentov. Seveda se potem nobenemu ne ljubi brat osmih strani o tem, kako je eno ali drugo prismodo hvalila cela žlahta, ko je pripravila polento v pekaču. Pa zato izpusti pomemben podatek, s strani štiri, da je dobro v že skuhano, pa še vedno vročo polento zamešati maslo ali ocvirke.

Saj za oslarije imamo forume, tudi sama jih z veseljem prebiram in kakšno seveda prav rada prispevam.

Mislim, da imajo nekateri kuharski portali prav zato to možnost ocenjevanja mnenj; najbrž ne gre toliko za oceno mnenja, kot za to, da vsak bralec malo premisli, preden na ves glas zavriska od navdušenja ali se zaletava v zid v obupu nad ponujeno jedjo.

 

nola

darcy1  

član od: 30.3.2011

sporočila: 70

27. sep 2012 14:37

Pozdravljeni vsi

Prosim za pomoč pri iskanju recepta za piškote - izgled je pa tak: močno rjavi piškoti premera par cm v sredini pa svetla krema, ki ji je dodana instant kava.

Te piškote sem že enkrat delala. Recept imam zapisan na drugi strani nekega recepta, vendar ga ne najdem.

Sami piškoti so zelo krhki. Za kremo se pa spomnim le, da sem jo skuhala kot puding in dodala instant kavo (1malo žličko). Tako da je bila še vedno svetla, rumena. Našla sem recept št. 17101 - izgled je pravi, sestavine pa ne.

Hvala vnaprej,

darcy1

darcy1  

član od: 30.3.2011

sporočila: 70

27. sep 2012 15:04

Ne, nič od tega. Sem tudi jaz našla.

Izgled je pa tak: močno rjavi piškoti premera par cm v sredini pa svetla krema, ki ji je dodana instant kava.

Recept je iz debele slovenske knjige....???...notri so bile le sladice, piškoti....

darcy1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti