Kaj poslušamo

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

18. apr 2011 18:14

Jaz se že dolga leta požvižgam na zvrst in poreklo, poslušam vse, kar se mi zapiči v možgan - od visoko testosteronskih ruskih basistov do Eltona Johna v falzetu, od Webbrovih musicalov v živo do Tarantinovih soundtrackov z MP3 playerja, od sanremoidnih sentišev do punk izvedbe Bandiere rosse, zasvojena sem tako z glasom Nike Perunović (Patetico) kot z videoclipi od Siddharte, Buena Vista Social Clubom in Montserrat Caballe. Imam dolg spisek izvajalcev, ki jih moram še (ali že spet) videti v živo (na prvem mestu so Nigel Kennedy, Andrew Strong, Nina Zilli, Biagio Antonacci, julija se nam obeta zgoraj omenjeni Elton John v Kopru), medtem pa odkrivam razne bisere, za katere nikoli ne bi slišali, če ne bi bilo YouTube, Mule in Torrentov; med njimi so mi v posebno poslastico primerjave med raznimi cover verzijami in demo posnetki, pri katerih se vprašaš, ali je boljši original ali remake: "Surova" verzija Great Pretender (ah, Freddie Mercury ) brazilska Tico-Tico no Fubá v izvedbi ruskega kitarskega kvarteta Sarah Blasco s fantastično cover verzijo Goodbye Yellow Brick Road; in tako dalje, sky is the limit... lp, proxima Sporočilo je spremenil(a) proxima dne 03. 2012 18:56

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti