El clásico...in to štirikrat

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. maj 2011 11:15

Ja, Mejačka, jaz pač zmorem več stavri naekrat, še kozarček vina sem imela ob laptopu in smo kar med tekmo nazdravljali ...

In če gre "pravi" navijač na stranišče med tekmo ali v pavzi (a ga srat pritisne zaradi  nasprotnika ali kaj?), a ni  boljs poštljivo svojim virtualnim prijateljem dat vedet, kako smo veseli?

Otrok med spanjem ne lupčkam več, sta že odrasla, z možem sva pa med tekmo trkala s kozarci, torej sem pač izbrala tipkanje. In zato nisem pravi navijač? Daj no, malo več svobode nam privošči, bo šlo? Ker raje kot da grem v drug prostor proti hladilniku, sedim v dnevi sobi skupaj z mojimi pred tv, pa še malo tipkam vmes.

In kdo pravi, da sploh hočem biti pravi navijač? In kaj to sploh je?  Jaz samo neizmerno uživam v dobrem nogometu (kot v vseh dobrih stvareh) in to je to. Glavno, da je bil meni večer prijeten, kaj je za koga pravi navijač pa je meni gladko vseeno.

 

Mamamia

mamamia

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

29. maj 2011 20:06

Mamamia

janko1

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. maj 2011 23:27

Jaz sploh nisem mogla gledat, ker bi me po vsej verjetnosti kap zadela. 

 

Čestitke moji Barci... mes que un club.

Začetnica

neznan uporabnik

30. maj 2011 11:41

Mamamia, pa si pri vsem tem popitem alkoholu sploh lahko sledila tekmi?

Sam prašam

japaja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. maj 2011 12:09

japaja je napisal/a:

Mamamia, pa si pri vsem tem popitem alkoholu sploh lahko sledila tekmi?

Sam prašam



japaja

Kaj pa je to dve penini za štiri osebe plus liter odličnega belega samo za dve osebi, ker sta  pač dve zapustili našo dnevno sobo?

Od te količine se "dizne"  šele ravno prav odprejo ...

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

30. maj 2011 12:15

Mah, ne vem..se ne spomnim čist točno...ampak vem, da si enkrat spraševala tukaj gori o tem,. katera količina popitega alkohila je tista, ko določa alkoholika...?

 

okej, bom najdla tist post, ni problema...sam zdej mam pa nekaj drucga najprej za popedenat...

japaja

neznan uporabnik

30. maj 2011 12:32

No, okej...tam v uni temi o magnezijevem kloridu se hvališ, da gre tretji liter h koncu...

mah, veš kaj, briga me (in verjetno je tvoj odgovor da ste tri lire stolkli 20 vas....bohtipožegnaj.. pravzaprav...)

 

TBC.....

 

japaja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. maj 2011 13:04

japaja je napisal/a:

Mah, ne vem..se ne spomnim čist točno...ampak vem, da si enkrat spraševala tukaj gori o tem,. katera količina popitega alkohila je tista, ko določa alkoholika...?

 

okej, bom najdla tist post, ni problema...sam zdej mam pa nekaj drucga najprej za popedenat...



japaja

 

Ni količina tista, ki določa alkoholika, vsaj ne samo količina, pač pa (tudi) razlogi, zakaj nekdo pije.

Eni od žalosti, eni od veselja, eni pa od jutra. Prav?

 

In ja, rada spijem in popijem, pa sem še vedno daleč od alkoholika. Koliko spijem? Toliko, kot mi tekne, pa da nisem nikdar na majavih nogah in se mi jezik ne zapleta. "Nobedn še neso ni me domu ..." je pel Alfi Nipič.

In mi je vseeno, kaj si o tem ti misliš. Bo šlo? Seveda bo, pri tebi gre vse.

 

Da se ne boš mučila z isaknjem teme, ki si jo omenjala: spraševala sem, ali je običajno ali normalno, tako nekako pač, da 12 ljudi na enem srečanju, ki je trajalo kolikor je pač trajalo, spije 20 litrov vina. Tako nekako, če se prav spomnim.

 

Z alkoholizmom pa se nam (še) ni bilo treba ukvarjat. Ko bom v tej fazi, bom pa tebe prvo prosila za pomoč, upam, da ob kakšni ta pravi lunini meni.Saj, zato smo tu,da si pomagamo, kajne?

 

Uživaj v tem lepem sončnem denvu, kot jaz ravnokar ... mamamia

 

 

I

 

 

 

mamamia

neznan uporabnik

30. maj 2011 13:19

Itak ne verjamem tistim, ki se sami hvalijo.

Tako da uživaj še naprej tudi ti, Mamamia

 

Jernej, ti si na vrsti

japaja

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

30. maj 2011 23:35

Ja, meni se to zdi veliko vina. No če je to enkrat letno še gre. Jetrca ne znajo ločit če jih strupiš od veselja ali žalosti.

mejačka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti