El clásico...in to štirikrat

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

17. apr 2011 19:56

Nogomet ni glih moj in šport, zato pa tok rajš učke pasem na igralcih iz lige NHL - začela se je končnica .... lets go Kings (četud brez Anžeta :( ) Ebonlass

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. apr 2011 19:39

Še ena iz Kraljevega pokala: Namreč, ko so se igralci Real Madrida prišli v zgodnjih jutranjih urah vrnili v Madrid (tekma je bila v Valencii), so jih posadili na double-decker avtobus in potem so od tam mahali navijačem in kazali ta famozni pokal...in se je v enem trenutku zgodilo, da je pokal padel dol in ga je avtobus povozil. No, dopoldne so se že kazali z nezmečkanim pokalom in sedaj vsi ugibajo, če se ni zgodila kakšna "magija", da je pokal intakten. Hja, jaka magija, fotkali so se z rezervno verzijo tega

 Sicer se pa cel dan na spletu pojavljajo precej duhovite pripombe na to, v stilu: Pazi, pokal, Real prihaja... Ali pa Real je teptalna ekipa (namesto zmagovalna: arollador/valjar, teptalec - ganador/zmagovalec).

In po tistem, ko je hobotnica Paul poginil, imajo sedaj novo hobotnico z imenom Iker. Iker prav tako napoveduje zmagovalce. In zaenkrat je pri dveh variantah kar zadel. Najprej je napovedal neodločen rezultat za sobotno tekmo, za sredino je pa napovedal zmago Reala.

Vendelina jr.

neznan uporabnik

21. apr 2011 19:48

Ajej, morš pa res bit osamlen,da se prek tv rajcaš na muherose. Ajej in oh in sploh.

 

 

 

Multivitamin

multivitamin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. apr 2011 19:57

Multi, glede na to, koliko časa si ti danes preživel tule in koliko postov si dal v vse teme, se velja resnično vprašati o tvoji porabi časa. Pa tudi včeraj si mrcvaril tale forum v urah, ko bi lahko gledal fuzbal. Pa daj se no zberi in se začni obnašati svojim letom primerno, ne pa tako kot kak zafrustriran pubertetnik.  S takim etitjudom daleč ne boš prišel. Nekako strašljivo spominjaš na wrana.

 

Glede včeraj: Tekmo smo gledali v razširjenem latino  krogu in to po odprtju zelo zanimive razstave v Etnografskem muzeju (Orinco). 

Vendelina jr.

neznan uporabnik

21. apr 2011 20:01

Ma nemoj darling. Brrrr, hitro vzami kako tabletko, da ti kak wran ne izkljuva oči.

p.s. - recepte za pecivo maš pa 1A. Saj menda veš kaj ta bonitetna oznaka pomeni.

 

 

Multi

multivitamin

neznan uporabnik

21. apr 2011 20:11

Jao Vendy, pa menda ja ne kontroliraš ti, kdo, kdaj in koliko ur preživi tukaj? In v kake forume kaj napiše??? Kaj maš novo službo na kulinariki al kako???

 

 

Multi

multivitamin

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

21. apr 2011 21:59

Joj Multi, get a life.

Tudi jaz sem seveda gledala fuzbal in bila zelo zadovoljna z rezultatom. Upam na kaj podobnega (le na kakšen gol več) še v Ligi prvakov.

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. apr 2011 16:12

Hobotnica Iker je napovedala zmago Reala proti Barceloni. Obstajata pa dve interpretaciji

- navijači Reala to razumejo kot zmago v polfinalu

- navijači Barcelone pa kot zmago ta večer

 

Tako je pa potekal proces vedeževanja:

http://www.youtube.com/watch?v=bbn-re_jzYY

Vendelina jr.

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

27. apr 2011 18:38

No, ja, jaz upam, da se salamenski mehkužec zmotil (po obeh interpretacijah)! sonci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti