Kamp čikat-lošinj

NIKTJAŽ  

član od: 18.10.2007

sporočila: 44

14. apr 2011 21:46

TUDI MI HODIMO V ČIKAT IN JE ČUDOVITO. RESNIČNO SE NAJDE ZA VSAKEGA NEKAJ. sENCA NA PLAŽI JE IN SICER NA TISTEM KONCU,KI JE MIVKA, ZA OTROKE JE TO PRAVI RAJ. NAŠA PRIJATELJA NIKOLI NE REZERVIRATA, KER NIKOLI NE VESTA KJE BOTA IN VEDNO PRISTANETA V ČIKATU,KER PRAVITA, DA JE TUKAJ NAJLEPŠE IN CENOVNO UGODNO.DO SEDAJ STA ŠE VEDNO DOBILA ZELO DOBER PROSTOR(SENCA, BLIZU WC, HLADILNIKI...) dreja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

14. apr 2011 22:13

vse je tam super, razen plaže. oz mala plaža okoli plaže pa takšne čeri da je nemogoče do vode brez planinskih čevljev. samo v campu to ni moteče. se skopaš in greš nazaj pred prikolico..

www.mojalbum.com/naredilaana

Brina  

član od: 10.10.2001

sporočila: 39

15. apr 2011 8:31

Meni pa ni v redu, ker ne maram gneče. Brina

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

15. apr 2011 10:01

O gneči ne vem nič, grem vedno septembra .

lp

mzm

NIKTJAŽ  

član od: 18.10.2007

sporočila: 44

15. apr 2011 22:04

Niso samo čeri, odvisno na katero stran greš. Lahko imaš tudi mivko ali kamenčke, da ne bo nesporazuma. Najlepše pa je, če imaš možnost na kakšen otoček ali pa zalive. dreja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

15. apr 2011 22:10

Ali mi lahko nekdo prosim razloži te luči v vodi? Commis débarrasseur

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

16. apr 2011 7:35

Morda, pa so luči ob sprehajalni poti tako močne, da osvetlujejo morje ? Drugače je tako, da je ta kamp na hiribu in je treba vsak dan korakat dol in gor. Pri nas smo imeli enga otroka, ki ga je bilo večkrat potrebno nesti. (ne da ni želel, premlad, utrujen). Plaža, ki je pri hotelu, če se ne motim, ki je mivkasta, tam se drena 90 % otrok, ki so v Čikatu, zalivček s to plažo je na koncu dolgega zaliva in je voda........bolj tako tako.... Mi smo sicer imeli čoln, kakor si šel malo stran in na druge plaže so bile meduze. Glede kampa, na vse čakaš (zjutraj,zvečer) na wc, tuš, pomivanje posode. Občasno imaš srečo, da naletiš na prazno in si na vrsti takoj. Parcele za rezervacijske goste so spodaj, vmes so pavšalisti, nekaj malega je za trgovino prostora. Drugače pa okoli nogometnega igrišča. Domačini nekateri nesramni. Smo imeli težavo s spuščanjem našega malega čoln, ki vseno potrebuje rampo za spust. Na koncu smo ga v bljižini pristanišča na eni plaži, ki se nobeden ne kopa. Skupaj z dolgo vrvjo, malo iznajdlivosti uspeli spravit na kopno.. Da ne bo pomote, midva sva iskala kamp in sva na podlagi dolgoletne izkušnje (18 let je hodil tja) kolega odločila, da pa gremo mi tudi. No zanje leta smo se preselili bolj proti srednji Dalmaciji. Na kopno in smo našli naš košček. Prijazne ljudi, nobenega podtikanja, manjši kraj. Sence ni na plaži oz. tisto malo zasedejo že zzzzzelo zgodaj. Ampak, mi gremo na druge plaže. Čeprav je plaža pred kampom super. Smo pa že nekaj kampov obdelal (ob reki, v tujini, takšne, ki so že ene 30 let taki kot so, z novimi lastniki, na dvoriščih hiš....). Ne iščemo luksuz, ampak vsaj neko delno higijeno, wc papir (ja tega celo je potrebno včasih imeti seboj), lepo plažo (ne lepo kot lepo- v drugačnem pomenu)....... http://www.mojalbum.com/jagikroki/torte

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

16. apr 2011 9:44

zzak1977, poglej, kako se vidi podvodne lučke.

lp



mzm

Sporočilo je spremenil(a) mišzmoke dne 16. 2011 09:47

matineja  

član od: 21.12.2008

sporočila: 45

16. apr 2011 10:02

V Čikatu čez poletje "stanujemo" že od 2001. Res je, da imamo od prikolice do morja kakih 200m hoje in malce hribčka, ampak to ne odtehta čudovite narave, zraka, sence, miru... ( kak hrib pa je to, če je najvišji "hrib" na Malem Lošinju Mt. Baston visok celih 62m nadmorske višine...).Kar se tiče vrste za tuš pa takole: odvisno kdaj greš pod tuš ali na wc (simpl). Če se spravljaš tja ob uri, ko se ves kamp odpravlja v mesto (kar je navadno proti večeru, a ne?), ga NI kampa, ki ne bi imel vrste. Enako je zjutraj ped wc, enako ob 8h v vrsti za kruh... Sicer pa se prostor za kampiranje VEDNO najde in ne le za trgovino. Ogromen prostor za nerezervacije je čisto za izredno lepo obnovljenimi umivalnicami, pa na drugi strani ob hotelčku... Tudi rampa za spust čolna je v kampu:)

Če pa si razvajen, pa gotovo ne sodiš v kamp, ampak je bolje, da se podaš v kakšen hotel ali apartma ob vodi...

matineja

neznan uporabnik

16. apr 2011 11:17

Uh, jaz sem pa mislila, da so podvodne lučke tisti svetleči plankton al kaj je že...

Mi smo rekli, da gremo med zvezde plavat...... (in potem je dežurni ponavadi obleko odnesel...)

 

 

 

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti