Stoletje jurija gustinčiča

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

7. apr 2011 14:35

proxima je napisal/a:
...dobivajo novinarski pripravniki na Svetu kanala A histerične napade ob novici, da se je solata na tržnici podražila za štiri centezime (ali kaj podobnega).
In mu želim še precej zdravih in čvrstih let (in čvrstih komentarjev oziroma kolumn).

lp, proxima




 

.... dober   ... jaz se Svetu na daleč izogibam, ker človek ob gledanju teh oddaj mora postati jezen na ves svet ... skoda, ker včasih najdejo kaj zanimivega, ko je le interpretacija teh novic tako spotencirana, da izgubi ves svoj namen ....

 

Kar se pa g. Gustinčiča tiče sem pa v tem trenutku prav jezna na ligo prvakov, ki mi zasede kar dva večera pred TV , ko bi človek mogoče je ujel kaj takšnega, kot je takšen dokumentarec, čeprav sem prejšnji večer ujela najavo v Odmevih .... se grem borit za svoje pravice ....  

katjushka

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

7. apr 2011 15:44

Še sreča, katjushka, da imajo sedaj na RTVSLO arhiv oddaj in bova tudi medve lahko oddajo pogledali kasneje . Gospod Gustinčič je pa zakon. Vedno pomislim na njega, ko si zaželim, da bi bila v starejših letih še vedno bistra in aktivna. In zanimivo, zadnjič sem prebrala intervju z njim, ne spomnim se več kje, in ves čas branja slišala v podzavesti njegov glas. Še na mnoga leta! sonci

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

7. apr 2011 20:43

Res prava stvar po dolgem času. Čarli08

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti