Kifelčar

radiček  

član od: 15.7.2008

sporočila: 30

4. apr 2011 12:43

Prav vesela sem Lučica, da si se oglasila, saj drugače sem že izpadala kod pravi bebec, ki nekaj govori a nihče o tem ne ve. Z mojim znanjem v vrtnarstvu, z prakso na biotehnični fakulteti, pa ne znam kupiti semenskega krompirja Ja če ga najdem dobiš. radiček Sporočilo je spremenil(a) radiček dne 04. 2011 12:45

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

4. apr 2011 12:56

Radiček, ne odnehat: tudi jaz vem, o čem govoriš in kaj iščeš!

Smo imeli, pa nimamo več. 

Bojan zasebno

radiček  

član od: 15.7.2008

sporočila: 30

4. apr 2011 13:13

Hvala Bojan za podporo, res upam da ga najdemo, tako dober kot je bil se ga splača iskati. radiček

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. apr 2011 14:13

Radiček, besedna zveza "Povprašajmo starejše ljudi, še to bi rekla bolj "osamljene ženičke", ki niso šle z časom hitro naprej in so ostajale pri svojem"  pa res ne sodi v besednjak nekoga, ki je menda delal prakso (kakršnokoli že) na BF.

Jaz bi kvečejmu rekla, da so šle s časom, ampak na svoj način. In, kot vidiš, na pameten način.

rimljanka

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

4. apr 2011 14:49

Jaz sem starejša dama (ženičke mi ne "sedejo"), pa vsako leto na svojem vrtu poskusim vsaj eno novo stvar. Ampak kifeljčarja imam pa tudi jaz rada - in ko sem letos šla ponj, so me v vrtnariji vprašali: "katerega boste, rdečega, rumenega ali belega?". Toliko na temo. Trgovina je v Globokem, z imenom Domačija. Je tudi na internetu. Lisa

radiček  

član od: 15.7.2008

sporočila: 30

4. apr 2011 16:01

Rimljanka, dovolj je debat v vsako pa tudi ne sodiš, če ti ni kaj prav prosim odnehaj. Pred časom sva imele besedni spor in če se ne pobereva pojdi svojo pot. Ne bodi nesramna, jaz starejše ženičke prav spoštujem in v moji družbi so zaenkrat vse srečne in prav vse bi razumele kar sem povedala, TI pa očitno ne, v tebi je zloba zato tako gledaš na moje besede. Ne komentiram čas starejših ženičk, ljubkovalno, nič slabega, še malo pa bom jaz na tem, komentirala sem le kje bi se to lahko obdržalo, žal je bilo to za tvoj um preveč. radiček

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

4. apr 2011 16:12

Kolk si pa ti eno nesramno bitje, odločila si se udrihati kar počez...po članicah kulinarike, po kmetih, po tistih, ki mogoče le vedo in vidijo malo dlje od tvoje zaplankanosti....

rrr

radiček  

član od: 15.7.2008

sporočila: 30

4. apr 2011 16:20

Ženske lepo je če skup držite, saj se verjetno že dolgo srečujete na forumu, pa še vedno ne veste kdo je nesramen? Prav lepo sem vprašala, razglabljala... in kakšen odgovor je od rimljanke, skrajno nesramen, zaplankanost pa taka da tega ne vidiš. Jaz nisem bila nesramna dokler nisem bila izvana. radiček

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. apr 2011 17:41

radiček je napisal/a:

Rimljanka, dovolj je debat v vsako pa tudi ne sodiš, če ti ni kaj prav prosim odnehaj. radiček

Kam sodim, bom presodila sama zase.

Menda pametnejši odneha, imaš priliko, ........

rimljanka

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

4. apr 2011 17:54

Mislim, da ste preveč občutljive , starejše gospe. Tudi sama sem približno vaših let pa RADIČEK nisem tako jemala (malo užaljeno), zato ustavite konje, da ne bo hude krvi. franciska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti