Hujšanje na napotnico

neznan uporabnik

6. apr 2011 11:50

Naša mati ni pila skoraj nič in doživela malo manj kot 100 let. (res pa je, da je hrano temeljito prežvečila)

Sama pijem bolj malo, včasih poleti cel dan nič, ker če takrat začnem piti, sem iz minute v minuto bolj žejna.

Naš fant pije bolj tako-tako, recimo dovolj.

Naša punca pije ogromno. Če je žejna.

Naš Človek (prosto po Mišzmoke) gleda na uro in pije na vsake toliko po en kozarec vode, če mu paše ali pa ne.

No, edini on ima veliko opraviti s svojim zdravjem.

 

Vem ja, da pravijo, da je takrat, ko telo pokaže potrebo po tekočini, že v bistvu dehidrirano in da je takrat že skoraj prepozno...

Ampak jaz se rajši sama s svojim telesom pogovarjam, brez posrednikov

japaja

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

6. apr 2011 12:33

no sem pogledala te slike od fanta iz Kopra, svaka mu čast, izgubil 50 kg, kožo pa tako popolno (sploh trebuh), nikjer znakov, da bi bilo kaj malenkost povešeno... ursyy

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

6. apr 2011 12:54

ja ursy, pri njegovih letih nihče nima še nič povešeno, dokler si mlad, gre koža narazen in skupaj ko nič - kakih dvajset let kasneje pa žal ne več. Kaj čemo, vsega pač ne moreš imeti.

Sonja

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

6. apr 2011 13:14

limnol, tudi sama sem veliko shujšala, stara sem 22 let in se mi na trebuhu malenkost pozna, veliko je odvisno od prožnosti kože, npr. mama je stara 44 let, med nosečnostjo se je zelo zredila in s tem ni pridobila nobene strije...jaz pa sem že opazila strije med puberteto, ko sem še imela normalno težo...ampak kaj čemo, tako pač je:) ursyy

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

6. apr 2011 13:38

je pač fant med bolj elastičnimi - sicer pa saj sama vidiš: nekateri nosečniški trebuhi izginejo brez sledu, celo večkrat zapored, nekateri pač ne. Kot pri vsem ostalem je tudi tu zelo veliko je odvisno od tega, s čimer te je narava obdarila.

Lep pozdrav,

Sonja

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

6. apr 2011 13:42

ja, pravi elastik:) ursyy

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. apr 2011 23:49

Jaz imam tudi problem s pitjem vode. Z ozirom, da ne jem hrane, ki bi me zelo žejala, popijem bolj malo. Ampak vsi vpijejo, da je to odločno premalo. Po strokovnem nasvetu sem začela piti več, zdaj pa sploh nisem več lačna, ampak napihnjena od vode. Tako, da bom res kar sama presodila, koliko je dobro in prav za mene. Mislim, da se dandanašnji že tako pretirava z nasveti hranjenja in pitja, da počasi izgubljamo stik sami s seboj. Popiti 3 l vode, jesti na 3 ure, migati vsaj eno uro, da boš shujšal. Ja madonca, saj meni to komaj uspe, pa sem doma in se veliko ukvarjam s sabo. Tisti pa, ki študirajoali  hodijo v službo, pa iz službe še v vrtec, pa res ne vem, kako jim rata. 

To razmišljanje sem zapisala, ker sama intenzivno delam na izgubi kakšne kile. Ampak se bom podvrgla kar svoji teoriji, ki pravi, da manj žri in več pokuri. Pika.

Shikana, pa začniva, sezona kopalk je že skoraj pred vrati.

 

naor

neznan uporabnik

7. apr 2011 6:39

No, vidve! A sta že vstali?

Jutra so najlepša zjutraj

japaja

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

7. apr 2011 6:48

, ja, jutra so zvečer bolj kilava....

Gremo, punce, divjina kliče!

lp

mzm

neznan uporabnik

7. apr 2011 6:53

En-dva-tri....hop!hop!hop!

Jst sm že z jutranjega laufa (sprehoda in rabutanja) nazaj

 

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti